День Перемоги чи Жалю?

День Перемоги чи Жалю? Юні журналісти провели опитування учасників жалобного мітингу.
8 травня відзначалась 70-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цьогоріч більш ніж у 4 тисячах населених пунктів усіх регіонів держави відбулося понад 6 тисяч масових заходів, присвячених цій визначній даті. У місті Луцьку на меморіальному комплексі «Вічна слава» День Перемоги відзначався скорботним мітингом. Покласти квіти чи вінки до могили невідомого солдата виявила бажання чимала кількість людей різного віку.
Спостерігаючи за усіма охочими вшанувати пам’ять воїнів, юні журналісти Маяківського НВК вирішили провести невеличке бліц-опитування  стосовно Дня Перемоги. Отож, нам вдалось виявити, що близько 95% опитуваних прийшли на меморіал «Вічної слави» не тому, що «так потрібно», а з метою віддати частинку своєї душі тим, кому ми завдячуємо визволенням рідної землі. Для 75% опитуваних цьогорічне 8 травня – справжній День жалоби, оскільки ця дата пов’язана з багатьма скорботними подіями та взагалі з теперішньою нелегкою долею України, однак 25% наполягають на тому, що цього дня все ж варто святкувати Перемогу. У тому, що ставлення владних інстанцій до ветеранів на теренах нашої країни є належним, переконані 30% опитуваних, проте вони також дотримуються думки, що це безпосередньо пов’язано зі зменшенням кількості цих людей; 45% вважають, що владі байдуже на те, як живуть ветерани; решті опитуваних здається, що про ветеранів згадують лише напередодні Дня Перемоги і не більше того.
Незважаючи на таку розбіжність думок, надіємось, що люди завжди пам’ятатимуть про те, якою ціною дістається перемога, та не чекатимуть 8-9 травня, для того, щоб вшанувати пам’ять тих, хто відійшов у вічність та вкотре згадати ще живих.
Олена ГЕНСІРОВСЬКА, Маяківський НВК, Луцький р-н. 
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%