Піймали телефонного шахрая

Піймали телефонного шахрая

Для «порятунку» сина жінки викладали тисячі, навіть не здогадуючись, що платять рецидивістові.
Двічі судимий чоловік укотре вляпався у кримінальну історію. Та якщо раніше він темні справи провертав на сусідній Львівщині, то місцем останніх його злочинів став Володимир-Волинський.
Під час судового засідання, яке нещодавно завершилося у Княжому місті, рецидивіст розповів, як був посередником у серії шахрайських витівок.
Схема була стара, втім усе одно продовжувала діяти: вечірньої пори жителькам Володимира-Волинського телефонував невідомий чоловік і приглушеним голосом повідомляв, нібито з їхнім сином під час ДТП сталася біда і, мовляв, щоб надати бідоласі допомогу – необхідні кошти.
Перша з матерів, яка повірила шахраєві, винесла львівському рецидивісту 18 тис. грн. Друга поповнила кишені зловмисника на 12 тис. грн. А третя, почувши про ДТП, не пошкодувала на «порятунок» сина 2 тис. дол., що в перерахунку на гривні становило понад 31 тис. грн.
Що цікаво, жінки навіть не підозрювали обману, не спішили спершу зв’язатися із власними дітьми та щиро розпитували незнайомця про стан сина після аварії.
А про те, що стали жертвою професійного злочинця, мами зрозуміли тільки після того, як з’ясували: їхні діти здорові та неушкоджені.
Отримавши заяви потерпілих, міліція швидко вийшла на слід шахрая. Той зізнався у скоєному, щиро розкаявся і всіляко сприяв розкриттю справи.
Під час судового слухання ошукані матері не наполягали на суворому покаранні. Просили навіть не садити зловмисника до тюрми, бо інакше, мовляв, як він поверне гроші, котрими заволодів?
Тож головуюча у справі призначила львів’янину покарання у вигляді трьох років обмеження волі. Та зважаючи на пом’якшувальні обставини, замінила цей строк на 2 роки іспитового. Звісно – з обов’язковою умовою, що шахрай поверне матерям гроші, котрі видурив, і додатково виплатить жінкам по 5 тис грн. за моральну шкоду.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%