Вічне кохання Тельців

Вічне кохання Тельців

(21 квітня – 21 травня)
Якщо представники цього знаку закохуються, то вже назавжди. Почуття та бажання – для них одне й теж. Це чуттєві люди, які люблять у своїй половинці все, навіть їхні недоліки. У коханні віддані, ніжні, безкорисливі і великодушні. Їм притаманно ідеалізувати своїх обранців, але розчарування в любові може довести людину цього знаку Зодіаку до важких депресій або спровокувати на відчайдушні, невластиві йому вчинки. Чоловіки-Тельці віддані, і цього ж вони чекають від своїх обраниць – обману, зради і невірності вони не пробачать. А ось жінки цього знаку Зодіаку дуже ласі на компліменти і бурхливі визнання в любові.
ОВЕН. Ви самодостатня особистість, огорнена сексуальними флюїдами. Не рвіться вперед, презентуючи власні досягнення, а діліться досвідом з оточенням. У партнерських стосунках віддайте кермо супутнику. 
ТЕЛЕЦЬ. Активно працюйте на службі, однак не передайте куті меду ентузіазмом – можете захворіти. Вчасно відпочивайте, адже здоров’я – перш за все. 
БЛИЗНЮКИ. Чекають приємні сюрпризи. Начальство, шлюбні та ділові партнери радо йдуть назустріч побажанням, підтримують, тож і ви не підкачайте, а платіть такою ж монетою.
РАК. Любіть усіх – незалежно від того, чи є за що... Ваші почуття – це яскраве сонце, що має обігрівати всіх! Дружня сфера – місце реалізації бажань. Орієнтуйтеся на практичних друзів.
ЛЕВ. Ваш кар’єрний демарш завершується тріумфом, закладаючи діловий фундамент на рік. Що заробили, те й отримали — кожен згідно із власними творчими зусиллями. Надолужуйте прогалини в знаннях, підвищуйте рівень освіти, кваліфікації, вчіться на ходу, накачуючи інтелектуальні мускули.
ДІВА. Почуваєтеся щасливчиками. Творчі сили фонтанують, тож згармонізуйте бажання і можливості. Доля велить визначитися: чого ви насправді хочете для повноцінного життя і де взяти ресурси для реалізації задумів. Наодинці нічого не вдієте, справи злагодяться тільки в діловій команді чи в шлюбній парі.
ТЕРЕЗИ. На кар’єрному небосхилі горить щаслива зоря! Не зловживайте посадовими привілеями, дотримуйтеся золотої середини між «беру» та «даю», приборкайте ненаситні апетити, дотримуючись моральних і юридичних законів.
СКОРПІОН. Ваше кар’єрне сходження залежить від ділових партнерів, уміння гармонійно рухатися пліч-о-пліч із подружніми супутниками. Усвідомте, що «я-ти» – це одне ціле. Розширте межі моральної та матеріальної опіки на всіх, хто волею долі опинився поряд.
СТРІЛЕЦЬ. Життя на два фронти (публічний і таємний) триває. Головне – вчасно переключатися. Соціальна передова вимагає енергетичних капіталовкладень, а це доленосне завдання, де слід проявити максимальний ентузіазм. А підпільна «партизанщина» мотивована кармічно, де слід економно розподіляти сили.
КОЗЕРІГ. Амурні пристрасті вирують, перелік любовних пригод стрімко розширюється, але тримайтеся в моральних рамках, адже благополуччя родини – передусім.
ВОДОЛІЙ. Влаштування особистого щастя, вирішення сімейних проблем – ключова тема. Робіть усе тихо, не афішуючи сокровенні переживання, а знайти ідеал кохання труднощів не складе. В професійній сфері все стабільно.
РИБИ. Вам притаманний сексуальний шарм, тож зав’язати потрібні контакти труднощів не складе. Та одержимість бажанням концентрувати владу у своїх руках може підбити на радикальні кроки: переступити через інтереси партнерів, знехтувати думкою оточення. Тому подумайте, чи це вам потрібно.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%