До роботи запрягайте… черв’яків

До роботи запрягайте… черв’яків 75-літній Ігор Друль ділиться секретом урожайного городу.

Наша зустріч з Ігорем Степановичем традиційно відбувається за ароматним чаюванням. Бо, як пам’ятаємо, пенсіонер у кожну кружечку насипає аж по сто квіток! Утім розмова з випускником Львівського сільськогосподарського інституту – не про відпочинок, а про врожайну роботу. Бо хоча чоловік уже на пенсії, та працювати на землі не перестає. Навпаки, пробує цю роботу вдосконалити і – що найцікавіше – полегшити. Задля того на дачі у «Веснянці» Ківерцівського р-ну використовує плоскоріз (детальніше про це – у пасхальному номері «ВГ») та… черв’яків!
– Поки що, – зізнається Ігор Степанович, – я лише вчуся використовувати на своєму городі вермокультуру (саме так по-науковому називають черв’яків). Хоча про такий спосіб підвищення врожаїв дізнався багато років тому.
Зокрема давно було відомо: черв’яки ефективно допомагають у виготовленні найціннішого природного добрива – гумусу. Їх використовують для розпушування ґрунту й прокладання в землі природних каналів для води та повітря. Так само незамінним помічником стають черв’яки, коли ґрунт необхідно очистити од відмерлих решток і навіть радіації! 
– Недавно я познайомився з чоловіком, який довгий час керував у Луцьку тепличним господарством. Так-от, він розповідав, як іще в радянські часи їздив у відрядження в одну з республік СССР. Тоді ж дізнався про високий ефект використання черв’яків (але не дощових, а саме каліфорнійських). Щоб їх придбати, заплатив стільки, скільки в той період коштували два «Москвичі»! Але ніколи про те не пожалкував. І навіть коли пішов на пенсію, продовжує використовувати вермокультуру на своєму городі, – переповідає Ігор Степанович.
Сам Ігор Друль теж, до речі, дізнався кілька років тому, що в селі біля Луцька одна жіночка недорого продає каліфорнійських черв’яків. Купив. Але про догляд за ними забув розпитати. Хоча черв’як – теж домашня живність, якій треба «хлівчик» і «коритце з їжею». Тож і вийшло, що Ігор Степанович привіз «каліфорнійців» на дачу, висипав у яму із землею та залишив. А коли через трохи заглянув, як живеться його майбутнім працівникам, від черв’яків і сліду не лишилося. Бо вони, бідні, розповзлися в пошуках поживи. 
– Після розмови з колишнім керівником тепличного господарства я дізнався про основні правила використання вермокультури. Почув, які «каліфорнійці» веселі та енергійні, як швидко розмножуються (за два місяці їх стає уп’ятеро більше). «Краще черв’яків тримати, ніж собаку, – жартував тоді знайомий. – Бо від них користь, а від собаки тільки шерсть». І щоб я міг у цьому переконатися, подарував добру жменю тих самих каліфорнійців, – провадить Ігор Степанович.
Привізши цінний вантаж у міську квартиру, наш оповідач поселив черв’яків у старе пластмасове відро із землею, наклав їсти, закрив кришкою та заніс до підвалу.
– «Каліфорнійці» виявилися дійсно не вибагливими. Все, що їм треба, – відсутність сонця й мінусових температур, – розповідає Ігор Степанович. – Їсти їм можна носити лише раз на тиждень. У раціоні – всі відходи домашньої кухні: переварене картоплиння, овочі, гуща після кави та чаю, навіть шматочки картону (їх спершу треба залити окропом, щоб «розбухли»).
Люди, які мають багато вазонів або ємності для розсади, спеціально заселяють ґрунт «каліфорнійцями», аби ті підживлювали землю і стимулювали рослини до росту.
Між іншим, боятися, що черв’яки пошкодять корінця, не варто: «живу» їжу вони не гризуть – тільки переварену чи підгнилу. До того ж, дуже працьовиті: за місяць прокладають більше 100 м «тунелю». Уявляєте, які трударі!..
–Я їх, щоправда, вирощую не для вазонів, а для того, аби допомагали виготовляти природне добриво, – зауважує Ігор Степанович. – Бо як прихильник органічного землеробства використовую лише природне підживлення ґрунту – компост. Для того маю на дачі яму, зсередини викладену дошками. У ту яму впродовж року скидаю всі відходи: бур’яни, залишки їжі, підгнилі овочі й подібне. Вони там собі бродять і перетворюються на органічне добриво.  А щоби це «перетворення» відбувалося швидко, якраз і треба запускати в яму черв’яків (вони будуть ті відходи поїдати, допомагатимуть гумус виробляти і відповідно підвищуватимуть урожай).
Зауважте також: після літа черв’яків уже не треба забирати в міську багатоповерхівку чи домашній підвал. Вони спокійно зможуть зимувати в ямі з компостом. Адже там відбувається постійний процес бродіння, а відтак і температура буде стабільно плюсовою.
До слова, за кордоном овочі та фрукти, вирощені на суто природному добриві, мають спеціальне маркування («органічний продукт»), продаються у спеціалізованих магазинах і вартують у декілька разів більше від звичайного товару.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.    


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%