До бою готові

До бою готові

Нещодавно спецпідрозділ УМВС «Світязь» отримав від Благодійного фонду «Волинь-2014» вантажний автомобіль і кровоспинні препарати, а від районної влади – два електрогенератори вартістю 70 тис. грн.
Володимир Кривович, виконавчий директор фонду, вручаючи ключі від машини, зокрема розповів:
– Це вже фактично п’ятий автомобіль, який ми передаємо «Світязю». Але саме такого типу дубль кабіну даруємо вперше. До того ми займалися ремонтом техніки, зокрема броньованої, яка допомогла вийти з оточення. Завдяки нашій співпраці із закордонними партнерами вдалося придбати кровоспинні препарати. Минулого тижня ми закупили обмундирування для бійців підрозділу на суму 60 тисяч гривень. Хочеться, звичайно, щоби цей транспорт більше слугував у цивільному житті…
24-літній водій «Світязю» Тарас Савчук із Луцька заводить автомобіль. Каже, що в спецпідрозділ прийшов за покликом серця у вересні минулого року. За освітою «географ», працював і на заводі, і на різних фірмах. Але не міг спокійно сидіти вдома, коли в країні розгорілася війна.

Керівник волинської міліції Петро Шпига подякував за підтримку і волинянам, і районній владі, і меценатам, підкресливши її актуальність, бо попередня вантажна машина від фонду згоріла під Вуглегірськом, але врятувала не одне життя.
Голова Луцької райдержадміністрації Ігор Ярмольський, передаючи автономні станції живлення, наголосив, що це стало можливим завдяки створенню при райраді благодійного фонду і розробленої спеціальної програми для підтримки нашої армії. 
Серед молодих бійців «Світязю» – Оксана Балас із Луцька, поки рядовий міліціонер, допомагає у вирішенні кадрових питань. Працювала донедавна молодшою медсестрою в обласній лікарні, але прийняла рішення: її вміння більше знадобляться в армії. 

– Ми не підведемо, виконаємо будь-яке поставлене завдання. З-під Вуглегірська вийшли по суті голі-босі, але завдяки підтримці небайдужих, благодійників відновилися повністю. Готові в будь-яку хвилину рушати на Схід. Наш бойовий дух на високому рівні, – підсумував в. о. командира спецпідрозділу Ярослав Кашуба, позивний «Дєд».
Наталія ГЛАВНІЧЕК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.4%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%