Візит на прикордоння

Візит на прикордоння

Під час робочої поїздки до Володимир-Волинського р-ну голова облдержадміністрації Володимир Гунчик побував у місцевому ЦНАПі, на будмайданчику сільського дитсадочка, території агропідприємства «ПАН продукт» і в родині загиблого військовослужбовця із с. Заріччя. 
«До ЦНАПів у голови облдержадміністрації – особливий інтерес, адже саме ці структури покликані надавати максимальну кількість послуг населенню, причому – в одному місці, що доволі зручно. Відтак, перебуваючи з робочими поїздками в районах, Володимир Гунчик відвідує ЦНАПи й спілкується не лише з керівництвом та працівниками, а й із клієнтами. Володимир-Волинський районний ЦНАП – не виняток», – повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації. 
Тамтешній ЦНАП займає дві кімнати на першому поверсі райдержадміністрації. Жителі району задоволені якістю його роботи. Однак Володимир Гунчик наголосив: два кабінети – надто мало для районної структури, тому треба подбати про її розширення, мало того – він вважає, що ЦНАП мав би функціонувати як міськрайонна об’єднана структура.
У с. Заріччя голова облдержадміністрації оглянув об’єкт незавершеного будівництва: там Будинок культури реконструюють під дитсадок. Третину робіт виконано, на це вже витрачено 1 млн 30 тис. грн. Тому вирішили оновити проектну документацію. Тим паче, що цей об’єкт внесли у перелік тих, що добудовуватимуться з фонду регіонального розвитку. 
Цього ж дня Володимир Гунчик поспілкувався з матір’ю учасника АТО Миколи Бондарука, який загинув на Сході 22 травня 2014 р. Під час розмови з’ясувалося, що родині потрібна допомога з ремонтом даху, відтак одразу районні служби отримали відповідні доручення. 
Кілька десятків місцевих жителів (не тільки цього, а й сусідніх!) згодом прийшли  на прийом до голови облдержадміністрації. Чимало проблем, із якими люди звернулися до влади, стосувалася земельних ділянок учасникам АТО. 
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%