Даруйте Близнюкам нарциси

Даруйте  Близнюкам  нарциси

(22 травня – 21 червня)
Символ: близнюки, маска, рука, зірка.
Кольори: фіолетовий, сірий, ясно-жовтий, сіро-блакитний, жовтогарячий (зелений колір – невдалий).
Камені: хризопраз, гранат, гірський кришталь, агат, яшма.
Квіти: маргаритки, маки, жасмин, нарцис.
Метал: золото, срібло. 
Талісман: змія, маска.
Сприятливий день: середа, неділя. Несприятливий: четвер.
Народжені з 21 по 31 травня під впливом Юпітера – розумні, мають інтуїцію, схильні до мистецтв, безкорисливі. Характер народжених із 1 по 10 червня під впливом Марса – агресивний. Вони глузливі й неспокійні, заклопотані. Народжені з 11 по 21 червня під впливом Сонця – натури неприборкані, владні, дратівливі, марнолюбні й балакучі.
ОВЕН. Якщо всидіти на одному місці нудно, рушайте в мандри, де чекають сюрпризи. Однак утримайтеся від спокус і пам’ятайте: сім’я – святе.
ТЕЛЕЦЬ. Особисті чари діють магічно на публіку, сприяючи успішній самореалізації. Фінансовий стан також поліпшиться, можливі вигідні ділові пропозиції. На любовному небосхилі – сонячно, тож кохайтеся і пам’ятайте: компроміс інтересів – перепустка в майбутнє.
БЛИЗНЮКИ. Ви володієте могутнім енергопотенціалом, маєте силу, владу, здатні гори перевернути. Сміливо дебютуйте у сферах, які до вподоби. Грошові джерела струменять, реалізовуйте задумане, дбайте про побут родини.
РАК. Подбайте про модний гардероб, грамотно організуйте свій час та спілкування, де кожна мить має приносити вагомі плоди. На таємних покровителів щаститиме. Не афішуйте, а творіть великі діла тишком-нишком.
ЛЕВ. Обранці готові до ваших ніг небо прихилити, тож не зрадьте їхніх надій, будьте відданими друзями і люблячими партнерами, знайдіть спільне захоплення. Вкладайте сили в родинне гніздечко і любіть свою професію.
ДІВА. Сміливо штурмуйте кар’єрний олімп – фіаско вам не загрожує, попереду тільки перемога! Головне – позбутися поганих звичок. У стосунках «начальник-підлеглий», «батьки-діти» запанує райська ідилія.
ТЕРЕЗИ. Не розпорошуйте сили. Саме наодинці із собою зможете реально оцінювати ситуацію та робити правильний вибір.
СКОРПІОН. Дивіться на речі глобально, зацикленість на дрібницях та деталях зіб’є з правильних орієнтирів. Зберігайте залізне самовладання – і тоді пальма першості буде за вами.
СТРІЛЕЦЬ. Ви в тотальній залежності від чужих потреб, амбіцій, інтересів. Визначайтеся, з ким вам далі по дорозі, ваше завдання – перетворити вчорашніх недругів на друзів-партнерів, з якими єднають духовні та земні інтереси.
КОЗЕРІГ. На службі ви майстер на всі руки, поза конкуренцією. А вдома кохайтеся з благовірними, вони такі чарівні та сексуальні! 
ВОДОЛІЙ. На подружньому фронті – романтична атмосфера. Не будьте егоїстом, працюйте на віддачу: більше віддасте – більше отримаєте.
РИБИ. Труд на благо сім’ї, перед якою ви в боргу, принесе найбільше радості. Оточення буде діловитим і прискіпливим, тож вам доведеться діяти відповідно до його планів, бажань. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%