«Щоби потім не судили патріотів…»

«Щоби потім не судили патріотів…»

Як уже повідомляла «Волинська газета» у статті «На коліна!» (див. ВГ №23 (1019) від 4 червня ц. р.), виступ одного з лівих активістів Олександра Кононовича в ефірі одного із сепаратистських телеканалів призвів не тільки до скандалу та порушення кримінальної справи, але й до спроби самого тов. Кононовича домогтися від видання… спростувань та вибачень.
І доки вітчизняні правоохоронні органи намагаються довести очевидні речі, події продовжують розвиватися з калейдоскопічною швидкістю.
Народні депутати України Ігор Гузь (Володимир-Волинський округ №10) та Ігор Лапін (Луцький округ №22), які входять до проурядової фракції «Народного фронту», провели 3 червня брифінг для журналістів у Верховній Раді України. 
Як інформує прес-служба обласного осередку партії «Народний фронт», вони заявили: отримано інформацію про те, що у Києві, ймовірно, працює терористична група на чолі з комуністами Михайлом та Олександром Кононовичами. Підставою підозрювати братів в організації терористичних груп є їхня прихильність до «ДНР» та «ЛРН», про що вони заявили на одному із телеканалів, перебуваючи на Сході нібито із гуманітарною місією.
Нагадаємо, 21 листопада 2014 р. керівник Ленінського комсомолу України, лучанин Михайло Кононович разом зі своїм братом Олександром Кононовичем (головним комсомольцем Волині) їздили на Донбас в рамках акції «Комсомол за мир» нібито з гуманітарною місією. В інтерв’ю сепаратистському каналу, яке давалося у присутності бойовиків, Михайло Кононович порівняв дії української влади щодо Донбасу з блокадою німецькими фашистами Ленінграда. Мовляв, регіон не вдалося завоювати силою зброї, то тепер його хочуть заморити голодом. Після цього вони ще кілька разів навідувались до бойовиків.
«У Києві потенційно може працювати терористична група, яка найближчим часом може розпочати свої дії. До складу групи входить керівництво так званого комсомолу – брати Кононовичі. Ці «відморозки» шість років працювали на Волині і за часів Віктора Януковича зарекомендували себе різними негідними вчинками, зокрема встановленням на Волині бюстів Сталіна, розстрілом портретів Героїв України Бандери і Шухевича та десятками провокаційних акцій. За нашою інформацією, Кононовичі кілька разів перебували на території «ДНР» та «ЛНР», спілкуючись із найжорстокішими сепаратистами-терористами, на чиїх руках кров сотень вояків та мирних жителів», повідомив Ігор Гузь.
Зі слів народного депутата, Кононовичі в прямому ефірі сепаратистських каналів неодноразово називали діючу українську владу «хунтою», виказуючи свою прихильність «народним республікам».
Ігор Гузь та Ігор Лапін звернулися до голови СБУ Валентина Наливайченка з проханням негайно зайнятися цієї «умовно терористичною» групою.
«СБУ – установа, яка повинна боротися з будь-якими проявами сепаратизму. Пане Наливайченко, не доводьте до самосуду, щоб потім не судити патріотів за те, що вони борються із сепаратистами», – наголосив Ігор Лапін.
Вл. інф.
На фото прес-служби обл-організації «Народного фронту»: брати-комуністи Кононовичі.


Дослівно

 «Головному редактору газети «Волинська газета» Данилюку В. О. 43016, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 9.
У газеті «Волинська газета» №9 від 26 лютого 2015 року у статті «Невловимі» Кононовичі» за вашого авторства було використано моє інтерв’ю з телепередачі «На самом деле».
Розповсюджена інформація у статті «Невловимі» Кононовичі» є недостовірною, оманливою, хибною та такою, що не відповідає дійсності, у зв’язку з чим вимагаємо опублікувати у той же спосіб, таким же шрифтом відповідь про спростування наступного змісту:
«Шановні читачі нашого видання!
У номері №9 від 26 лютого 2015 року у статті «Невловимі» Кононовичі» була поширена інформація, яка не відповідає дійсності, що привело до негативного сприйняття роботи Волинського обласного осередку «Антифашистський комітет України» та його керівника Кононовича Олександра Адамовича.
Визнаємо свою помилку та приносимо вибачення нашим читачам та безпосередньо Кононовичу Олександру Адамовичу. Наголошуємо, що неприємні вислови стосовно українців жодним чином не належать Кононовичу Олександру Адамовичу, а саме «Люмпен-маргінали, вони ще будуть стрибати під прапорами Новоросії. Хохли – це ті, хто охороняє власний шматок сала і зиркає, в кого із сусідів ще шматок того сала забрати».
Щодо поставлених Вами запитань, шановний Володимире Олексійовичу, хочу наголосити, що я, Кононович Олександр Адамович, та очолювана мною організація завжди стояли та стоятимуть на засадах територіальної цілісності, недоторканності кордонів Української держави. Саме Комуністична партія створила державу Україна, яка є правонаступницею УРСР, тому ми завжди непохитно відстоюємо територіальні кордони, які дісталися Україні у спадок від радянської епохи. Український народ і наша організація солідарні у прагненні процвітання нашої держави України»!
З повагою Голова Волинського обласного  «Антифашистський комітет України» 
О. А. Кононович.
27 травня 2015 року».  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%