Тринадцяті

Тринадцяті

У четвер, 23 травня, керівництво ФК «Кривбас» (Кривий Ріг) оприлюднило сенсаційну новину: команда не прибуде на заключний матч чемпіонату в гості до луцької «Волині»!

«Причина – важкий фінансовий стан клубу. Також на останню гру не вирушить молодіжна команда «Кривбасу». Відповідні листи відправлено на адресу ФК «Волинь» та Прем’єр-ліги.  ФК «Кривбас» сподівається на розуміння тієї ситуації, в який опинився криворізький клуб», – мовилося в повідомленні клубної прес-служби.
Тож і наставникам нашої команди, і тренерському складові, і вболівальникам довелося через цю форс-мажорну обставину закінчити виступи в офіційних змаганнях, так би мовити, достроково. Хоча за неявку в Луцьк «Кривбасу» нашій команді й присуджено технічну перемогу з рахунком 3:0, свята завершення чемпіонату на стадіоні «Авангард» не вийшло. Розчарування від цього стає ще більшим через те, що гра обіцяла бути над принциповою і дуже цікавою: нинішній головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний не так давно певний час очолював саме криворізьку команду, проте через відсутність можливостей керівництва клубу забезпечувати хоча б мінімальне фінансування клубу та нездатність гарантувати гідне кадрове поповнення команди зі скандалом залишив Кривий Ріг, поступившись місцем Олегові Тарану. Той, незважаючи на катастрофічний стан справ, зумів відмобілізувати підопічних на гідну боротьбу, тож у багатьох матчах чемпіонату «Кривбас» досягав перемог навіть над грандами вітчизняного футболу!
Тепер же президент криворізького клубу Олександр Лівшиць прокоментував стан справ таким чином: «Ми здійснюємо максимальні зусилля для того, щоб команда залишилася на плаву. Але що з цього вийде, сказати не можу. Немає чіткої відповіді і на те, чи буде відшкодована футболістам заборгованість із зарплати».
Так що першу перемогу нинішнього року луцька команда здобула не на футбольному полі, а через вимогу Регламенту.
Інші ж зіграли заключний тур за календарем.
Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. 30-й тур: «Дніпро» – «Іллічівець» – 7:0, «Карпати» – «Металіст» – 1:1, «Ворскла» – «Говерла» – «3:0, Зоря» – «Таврія» – 3:0, «Чорноморець» – «Арсенал» – 0:0, «Динамо» – «Металург» (З.) – 3:0, «Волинь» – «Кривбас» – +:-, «Шахтар» – «Металург» – 4:0.
Турнір дублерів: «Дніпро» – «Іллічівець» – 4:2, «Карпати» – «Металіст» – 2:0, «Ворскла» – «Говерла» – 4:0, «Зоря» – «Таврія» – 3:1, «Чорноморець» – «Арсенал» – 0:0, «Динамо» – «Металург» (З.) – 2:1, «Волинь» – «Кривбас» – +:, «Шахтар» – «Металург» –  2:0. 
Таким чином, луцька «Волинь» після нетривалої перерви почне готуватися до нового чемпіонату. Клубна прес-служба наразі не розкриває планів Віталія Кварцяного, хоча цілком імовірно, що досвідчений фахівець організує перший навчально-тренувальний збір у Криму, де існують добрі можливості для перегляду новобранців команди. Про те, хто саме з луцьких футболістів залишить «Волинь» (зокрема – і румунський хавбек Бікфалві), наразі також говорити зарано. В усякому випадку, Віталій Кварцяний ніколи не відмовиться, наприклад, від послуг бразильського захисника Леандро, якого Анатолій Дем’яненко навіть не вніс у заявку на друге коло минулих змагань.
Роман УСТИМЧУК. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%