Точки дотику

Точки дотику

«Роль засобів масової інформації в суспільстві». Під такою назвою в Луцьку відбулася дводенна міжнародна польсько-українська конференція, яку організували та провели Фундація «Європейська академія самоврядування» (очолює Анджей Страва) і Міжнародна асоціація журналістів «4 влада» (керівник – Генріх Костельни) за підтримки маршалківського уряду Люблінського воєводства та Волинської облради.
Упродовж двох днів учасники конференції намагалися обговорити нагальні питання взаємодії мас-медіа з органами влади та інституціями громадянського суспільства, аналізуючи досвід Республіки Польща та України на регіональному рівні. Діалог пройшов і в секційних дебатах, де йшлося про напрямки розвитку телебачення, радіо, друкованої періодики, Інтернет-ресурсів, а також реформування та розвиток органів місцевого самоврядування. 
Особливо цікавими були виступи голів Волинської та Рівненської облорганізації творчої спілки Дмитра Тарасюка і Михайла Савчака, а також секретаря НСЖУ, відповідального працівника Адміністрації Президента України Олександра Бахтатого. Перед аудиторією, яка працювала в сесійному залі облради, також виступив головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк. Щоправда, в мас-медійному середовищі ще під час заходу пролунали й критичні зауваження щодо критеріїв відбору учасників та способу проведення конференції.
Урочисте закриття відбулося в обласному ляльковому театрі, де пройшов концерт, а перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев нагородив Генріха Костєльни почесною грамотою за плідну співпрацю та з нагоди 60-річчя.
Наш кор.
На фото прес-служби Луцької міськради: Тарас Яковлев, який нагородив Генріха Костєльни.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%