Секс за злоті

Секс за злоті

39-річна жителька сусідньої держави вербувала українських дівчат для заняття проституцією у Республіці Польща. У цьому їй допомагав спільник. Зловмисниця переправляла жінок через держкордон, а чоловік забезпечував їх «роботою». Правоохоронці встановили: 50% від заробітку кожної повії забирали організатори «бізнесу».
– Підозрювані використовували вразливий фінансовий стан дівчат, тож пропонували роботу танцівниць у нічних клубах, – наводить слова начальника відділу по боротьбі з торгівлею людьми УМВС України у Волинській області Олександра Мельничука СЗГ УМВС України у Волинській області. – А основними аргументами були хороша заробітна плата, вигідні умови праці і проживання. Окрім того, жінка оформлювала документи для виїзду за кордон власним коштом.
Клубок розпусти вдалося розплутати, коли в лютому 2015 р. у поле зору зловмисників потрапили 3 дівчини, які ніде не працюють і не мають постійного джерела отримання доходів. У польський бордель жертви мали потрапили за такою схемою: їм оплатили вартість квитків, а потім доставили дівчат громадським транспортом до міжнародного автомобільного пункту пропуску, звідки вони й повинні були прибути на територію Люблінського воєводства. Витрачені на проїзд кошти організатори зарахували у борг, тож ввели «жриць кохання» у матеріальну залежність. Однак переправити їх через кордон завадити міліціонери.
– Відомості про вказаний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Чоловіка і жінку арештували, однак звільнили з-під варти після внесення застави у розмірі 151 та 140 тис. грн відповідно. Проводиться досудове розслідування, – деталізував Олександр Мельничук.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (620) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%