У Рожищі вже варять сир

У Рожищі вже варять сир

«Рожищенський сирзавод», куди віднедавна прийшов новий інвестор, імені якого поки не називають, потроху оговтується. І навіть починає віддавати борги…

Про те, що справи в одного з молокопереробних заводів пішли на краще, стало відомо ще на початку весни, коли заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк запевнив: у травні власники підприємства обіцяють розпочати повертати борги людям. А 27 травня керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Горбенко повідомив: завод уже виплатив 1 млн грн. Поки кошти отримали лише ті виробники молока, які мають статус юридичних осіб. Та підприємство має намір уже найближчим часом розрахуватися також із сільськими господарями, здавачами молока. А з 1 червня «Рожищенський сирзавод» розпочне заготівлю.
Завод у Рожищі придбала компанія «ТЕРРА ФУД», на сайті якої ми натрапили на ось яке повідомлення: «17 травня Група компаній «ТЕРРА ФУД» завершила угоду з придбання ПАТ «Рожищенський сирзавод». Підприємство увійде до складу найбільшого бізнес-напрямку Групи – «ІНТЕР ФУД». Завдяки приходу нового власника роботу Рожищенського сирзаводу, яка припинилася у листопаді 2012 р. за борги, відновлено із середини травня. На підприємстві буде створено від 300 до 500 робочих місць, а завод поверне собі статус бюджетоутворюючого підприємства району. «Завод спеціалізуватиметься на випуску твердих сирів в асортименті, – розповів Сергій Ковальчук, генеральний директор «ІНТЕР ФУД». – Перша варка сира відбулася 17 травня. За нашими оцінками, уже в червні ми вийдемо на обсяг виробництва 350-400 тонн на місяць. На підприємстві збережено непогану матеріально-технічну базу, яку ми продовжимо розвивати, щоби вивести завод на максимальні виробничі потужності».«Ми ставимо перед собою мету суттєво посилити позиції Групи у виробництві та продажах сиру. Тому продовжуємо розглядати варіанти з придбання існуючих або побудови з нуля нових виробничих потужностей», – відзначив виконавчий директор групи компаній «ТЕРРА ФУД» Іван Герасимович.
Олена ЛІВІЦЬКА. 
На фото автора: у стінах заводу. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (305) - 85.7%
Пізно (13) - 3.7%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.7%