Басейн у лісі

Басейн у лісі

Ще не так давно санаторій матері та дитини «Пролісок», що в Ківерцівському р-ні, був в епіцентрі скандалу. А нині має амбітні плани!

Тривалий час профспілки та облрада намагалися з’ясувати, хто володіє законним правом називатися власником затишного санаторного закладу в с. Грем’яче. А колектив потерпав. Але з приходом на посаду голови облдержадміністрації Бориса Клімчука питання вдалося вирішити миром. Однак «Пролісок» не просто залишили у спокої. Установа впевнено відвойовує право називатися перлиною  з-поміж санаторіїв не тільки Волині, а й України. Нещодавно «Пролісок» гостинно приймав волинських журналістів, що прибули сюди на дводенний семінар, і вкотре вразив самобутністю.
Незмінна директорка «Проліска», депутат облради Валентина Касарда не приховує: вона вкладає у цю справу душу. За таким же принципом вчить працювати підопічних, яких тут не так і багато… Завдяки цим старанням «Пролісок» є неповторним. І йдеться не тільки про унікальні методи лікування, величезну кількість медичної апаратури чи комфортні умови для проживання… 
У кабінетах тамтешніх лікарів стоять… вулики. Тут вміють зцілювати піснею. А меню так мало нагодує звичайне санаторне. Творчо й зі справжнім домашнім теплом тамтешні кухарі готують сніданки, обіди та вечері. Але Валентина Іванівна найбільше гордиться наразі не цим, а тим, що незабаром здійсниться мрія, над якою жінка разом із колективом трудиться не один рік: на території санаторію розпочнеться будівництво сучасного водолікувального корпусу. Громада Грем’ячівської сільської ради виграла грант Євросоюзу, завдяки чому в «Проліску» буде великий термальний басейн та сучасне обладнання для лікувальної фізкультури, що вартує мільйони гривень.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото Світлани ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%