ДощоJAZZ

ДощоJAZZ

24 травня у Луцьку відкривали новий джазовий рік. Уже традиційний фестиваль «Музичні діалоги» під звуки дощу відшумів у замку Любарта. Відбувся захід під патронатом Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку. Приурочили мистецьке дійство святкуванню Днів Європи в Україні.
Із головної сцени до присутніх звернулися Луцький міський голова Микола Романюк та Генеральний консул РП у Луцьку Беата Бживчи. 

– Сьогодні дощ, проте сподіваємося, що музиканти зможуть розігнати хмари, які нависли над Луцьком, і шанувальники мистецтва джазу отримають справжню творчу насолоду, – зазначила Беата Бживчи.  
Президент Луцького джазового клубу Олег Баковський – ініціатор та натхненник фестивалю – побажав присутнім гарного джазу та сказав, що жоден такий захід не відміняють через погодні умови. 
Тож відкривали джаз-фольк учасники молодого київського гурту «VA Project», які виконують кавер-версії відомих джазових, блюзових і рок-композицій. Джазмени, котрі виступили відразу після київського гурту, створили воістину святковий настрій. Тож ніхто з присутніх на дощ особливо не зважав, хоча під парасольками все ж ховалися. Зігрівалися також кавою та чаєм.
Глядачі мали нагоду послухати виступ Тараса Баковського та гурту «Rainbow Trio», етно-ф’южн проекту «ДомРа». Нечисленна кількість шанувальників джазу тепло зустріли також українсько-польський джазовий проект і продовжували танцювати, незважаючи на дощ, під музику Томека Грохота, який дивував не відомим раніше джазово-електронним проектом «TOMEK GROCHOT Electric Machine».
Наш кор.
Фото Любомира БЕЗРУЧКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (305) - 85.7%
Пізно (13) - 3.7%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.7%