Вітання

Вітання

Дорогі волиняни!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України. 
Прийнятий 19 років тому Основний Закон України втілив досягнення вітчизняної й світової науки та практики конституційного будівництва, викристалізував національну ідею, відобразив ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності. Сьогодні ми можемо з впевненістю констатувати – Конституція України у своїх ключових положеннях пройшла випробування часом. Однак із прийняттям Основного Закону процес конституційного становлення не завершився. 
Ратифікувавши Європейську хартію місцевого самоврядування, наша країна узяла на себе зобов’язання надати місцевим громадам реальну можливість самостійно вирішувати державні справи на місцях. Саме тому розпочато процес децентралізації влади та реалізація адміністративно-територіальної реформи. 
Переконаний: реформи, впроваджені у всі сфери життєдіяльності суспільства, а також внесення змін до Конституції України будуть працювати на благо народу, держави і кожної людини. 
Для цього усім нам, українцям, потрібні мудрість, відповідальність, активна громадська позиція і відсторонення від дріб’язкових амбіцій. Тож хай кожному із нас вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду. 
Бажаю вам, дорогі волиняни, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому України! 
З повагою 
Володимир ГУНЧИК, 
голова облдержадміністрації.

Дорогі волиняни!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Конституції України! 
28 червня 1996-го було прийнято Основний Закон незалежної України, що стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави. Схвалення Конституції стабілізувало суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в країні, посприяло підвищенню міжнародного авторитету. 
Нинішньою ж вимогою української спільноти є подальше вдосконалення Основного Закону. На часі зміна системи державного устрою та реформування усіх сфер життя суспільства, що можливо втілити в життя лише після оновлення норм Конституції. 
З нагоди дев’ятнадцятої річниці прийняття Основного Закону нашої держави щиро вітаю вас від себе особисто та від усіх депутатів Волинської обласної ради. Бажаю нових звершень заради реалізації головних принципів Конституції України – гуманізму та законності. Нехай все задумане та омріяне збувається, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. 
З повагою
Валентин ВІТЕР, голова обласної ради. 

Дорогі лучани!

 Щиро вітаю вас з державни святом – Днем Конституції України!

 28 червня 1996 Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпивши це в Основному Законі. Конституція увібрала в себе кращі традиції українського державотворення, світовий досвід і стала основою розбудови нашої молодої держави. Цей важливий документ є гарантом незалежності і соборності нашої країни.

 Конституція України - оберіг   честі, гідності, власної думки, свободи слова, віросповідання людини.

Тож з нагоди свята бажаю вам, дорогі лучани, міцного здоров’я, добробуту, високих творчих досягнень, успіхів у праці, здійснення мрій та  впевненості у майбутньому нашої держави.

Нехай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові  державності, єдності суспільства, становленню достатку в кожній сім’ї.

 З повагою Луцький міський голова

Микола Романюк 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%