Неповнолітні злочинці займалися самодіяльністю

Неповнолітні злочинці займалися самодіяльністю

Естафету фестивалю «Червона калина» Ковельська виховна колонія передала Мелітополю.

У Ковельській виховній колонії УДПтС України у Волинській області відкрився XXIV фестиваль самодіяльної художньої творчості засуджених «Червона калина».
Як розповідає відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації, фестиваль було проведено з  метою патріотичного виховання неповнолітніх засуджених у дусі національний традицій, пропагування серед молоді поваги до історії України, української мови та літератури, організація корисного дозвілля засуджених та розвиток їх творчих здібностей. 
На фестиваль прибули голова Ковельської райдержадміністрації  Віктор Козак, начальник відділу організації психологічної роботи та діяльності спеціальних виховних колоній Державної  пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби Владислав Скоропляс, заступник директора Департаменту з питань захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики Володимир Вовк, начальник відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями  Міністерства освіти і науки України Ольга Кононенко, громадянин США, меценат Вадим Іващенко, представники релігійних організацій, громадськості. А, мабуть, найтепліші вітання линули до артистів від їхніх рідних, які як глядачі теж приїхали на фестиваль.

Для 5-ти неповнолітніх засуджених дні проведення фестивалю став днем  звільнення від відбування покарання у виді позбавлення волі умовно-достроково. П’ятеро отримали паспорти громадянина України, ще п’ятеро – ідентифікаційний номер фізичної особи.

Від гостей засуджені отримали солодощі, спортивний інвентар, апаратуру. 
Естафету фестивалю буде передано із Ковельської виховної колонії до Мелітопольської виховної колонії.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%