Відсвяткували. Яскраво, стримано і зі смаком

Відсвяткували. Яскраво, стримано і зі смаком

Цими вихідними Луцьк поринув одразу у два свята. День Конституції, як і День молоді, лишили на згадку гарні враження, що поєдналися з нотками суму: лучани розважалися, демонстрували творчі та кулінарні таланти і водночас займалися благодійністю, аби хоч якось віддячити тим, хто під палючим сонцем та канонадами градів охороняє наш спокій і береже приємну атмосферу нерозтраченого позитиву.

Замок Любарта вдруге покликав численну публіку навчатися мистецтву і культури вуличної їжі. Так-так, Луцьк під час неординарного фестивалю Lutsk Food Fest довів, що навіть Picnic можна перетворити у мистецтво. Окрім того, що люди родинами йшли відпочити, послухати музику, кожен охочий міг долучитися до благодійного аукціону, який волонтери організували спільно з владою та журналістами.


На завершення першого дня гастрономічного дійства (фестиваль продовжився у вихідний понеділок, 29 червня) у замку виступив київський рок-гурт «АССА» – вперше у Луцьку. Що особливо приємно: солістка гурту Тетяна Власова – корінна лучанка, котра вже понад десять років живе і працює в Києві.

А в той час біля торгового центру «ПортСіті» влаштували свято, невипадково назвавши його – «Молодь єднає Україну»…

Програму підготували досить насичену – щоб кожному до смаку. Але розпочинали з конкурсу для діток, котрим запропонували створити малюнок на тему «Україна – єдина». А потім – хтось співав у караоке, хтось спостерігав за «Парадом наречених Волині», умільцям швидко жувати запропонували взяти участь у чемпіонат із поїдання бургерів, а спеціально для шанувальників жіночої вроди задумали  і провели конкурс «Перша леді Волині-2015».

У Параді наречених, що відбувся уже вп’яте, взяли участь більше 30 волинських дівчат. Парад стартував від Палацу урочистих подій, а наречені пройшли проспектом Соборності. До речі, далеко не всі учасниці вже заміжні – тож чоловіки мали гарну нагоду помилуватися, а парубки – придивитися. 

Нікого не лишив байдужим «Бургер-чемпіонат». У ньому взяли участь п’ять хлопців, які пройшли серйозний відбір. Завдання полягало в тому, що протягом п’яти хвилин потрібно було з’їсти якомога більше бургерів. Тож хто не виграв – хоч наївся.


Ближче вечора розпочався IX студентський конкурс краси «Перша леді Волині–2015». Дев’ять красунь-студенток вищих навчальних закладів і училищ доводили право на першість. 

А ввечері для аудиторії виступили луцькі гурти «Санмай» і «Такалаба».

Не обійшлося і без спорту. На День Конституції до нашого міста завітали спортсмени з різних областей України та Республіки Білорусь, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомств, громадських спортивних організацій – аби взяти участь у Х міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби «Луцька десятка» та Кубку України зі спортивної ходьби.

Приємно, що серед жінок у змаганнях зі спортивної ходьби перемогу здобула волинянка Надія Боровська. Вона подолала дистанцію за 44 хв. 19 сек.

А серед чоловіків найкращим у «Луцькій десятці» став теж волинянин Іван Лосєв – із результатом у 39 хв. 22 сек. Варто зазначити, що він встановив новий рекорд області, котрий ніхто не міг здолати ось уже 20 років.

Світлана ДУМСЬКА.
\
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%