198 снарядів і «нікакіх двіженій»

198 снарядів і «нікакіх двіженій»

Депутат та бізнесмен Василь Столяр під час сесії облради обурився бездіяльністю еменесівців. Мовляв, на території Лищенської сільської ради Луцького р-ну виявлено майже  дві сотні боєприпасів часів Другої світової війни. Однак еменесівці досі не вжили ніяких заходів, аби знешкодити небезпеку. 

За словами депутата облради (який, до речі, цього дня заявив про намір приєднатися до фракції «Фронт Змін» та про рішення вийти з депгрупи «Нова Волинь»), ще 5 травня в межах Лищенської сільської  ради було знайдень 198 снарядів. Однак фахівці УДСНС у Волинській області не реагують на знахідку. Мовляв, від рятувальників «нікакіх двіженій»  Мало того, як стверджує Василь Андрійович, боєприпаси «здають діти». Тож, знахідки можуть обернутися трагедією. Саме це і змусило обранця адресувати запит УДСНС у Волинській області у сесійній залі.
Аби з’ясувати ситуацію достеменно, ми звернулися за коментарем до Лищенського сільського голови Віталія Шкорупського. Однак той відверто здивувався почутому. Востаннє боєприпаси на теренах сільради, каже він, знаходили років два тому. Це були гранати періоду Першої світової війни, які не містили в собі вибухівки. Якби щось подібне трапилося, переконаний Віталій Шкорупський, це не могло б залишитися без уваги сільської ради чи місцевих мешканців. 
До речі, Василь Столяр орендує водойму  у цій місцевості. То, можливо, саме на підопічній йому території перебувають якісь боєприпаси? Принаймні, таку версію у відповідь на запит депутата озвучують мешканці Лищенської сільської ради. Але доступу до них, кажуть,  ні діти, ні дорослі мати не можуть, адже водойма обнесена серйозним парканом. Що ж за таємничі боєприпаси невідомо хто знаходить поблизу с. Лище?..
Олена ЛІВІЦЬКА. 


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%