Навіщо огіркам хрін?

Навіщо огіркам хрін?

Щоб малосольні огірки не покривалися цвіллю, зверху їх треба накривати листям хрону. Хрін ­ – неодмінний помічник при консервації. А в чому секрет?
Усі частини хріну звичайного містять ефірну олію, що має різкий специфічний запах і смак. Свіжий сік кореня містить білкову речовину лізоцим, що володіє антимікробною активністю, аскорбінову кислоту (0,25%), тіамін, рибофлавін, каротин, жирну олію, крохмаль, вуглеводи (74%), смолисті речовини. У листках виявлена аскорбінова кислота (0,35%), каротин, алкалоїди; у насінні – жирна олія й алкалоїди. У корінні хрону багато мінеральних солей (калію, кальцію, магнію, заліза, міді, фосфору, сірки й ін.). Вихід ефірного масла з коріння після ферментації – 0,05%; його головною складовою частиною є алілгірчична олія. Крім того, ефірна олія містить фенілетіл- і фенілпропілгірчичні олії. 
Як довела медична наука, хрін володіє високою протимікробною активністю, що пов’язане з наявністю в соку рослини великої кількості фітонцидів і особливого ферменту (білкової речовини) лізоциму.
Листя хрону кладуть у банку до консервованих огірків, щоб розсіл не пліснявів і не був мутним.
До речі, збирати довге коріння хрону можна з вересня до весни. Його викопують і, як правило, вживають свіжим. А щоб зберегти на більш тривалий термін, покривають шаром землі або піску в захищеному від морозів льосі.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%