Рибалка в липні

Рибалка в липні

Липень – вершина літа. Спека не сприяє активному жору риби, тому рибалці не можна розраховувати на багатий улов, як це було навесні й на початку літа. Бо риба не любить плавати в теплій воді, тому більшість іде на дно. Відтак найкращим для рибалки в липні є прохолодний день, а найбільш вдала пора – початок світанку, коли вода ще тримає прохолоду. Що ж клює в липні?

Окунь. Часто ковтає гачки з причини всеїдності та ненажерливості. У жаркий липень він іде на дно. У прохолодні дні він може вийти на мілину, але найкраще клювання спостерігається в корчах. Ліпшою наживкою на окуня в цьому місяці будуть черв’яки, мальки, личинки бабок, мотиль.

Лящ. У липні залягає в ямах, які можна виявити з допомогою спеціальної вудки. Клює від заходу сонця до світанку. Ліпше ловити біля трави. Наживка: черв’яки, перловка, парений горох, ниткоподібні зелені водорості, які треба щільно намотати на гачок. 
Плотва. Випливає під час сутінків і на світанку в місця з невеликою течією. Наживка: ниткоподібні водорості, опариш, мотиль, м’якуш хліба. 

Головень. Тримається біля берегів, де низько звисають гілки дерев. Любить місця, де струмок впадає в річку. Наживка: бабка, жук, жабеня, хробак. 

Судак. В липні йде в глибокі ями. Найкраще ловити з початком сутінків. Клює на великих дощових черв’яків та штучні приманки.

Щука. Ховається в темних і глибоких місцях. В цей час вона активно їсть жаб, рибку (живця), ловиться на блешню, іноді – на дощового черв’яка. 

Сом. Найкраще ловити на місцях з мулистим дном. В липні сом шукає на дні раків та дрібну рибку, але закидати вудку бажано за декілька метрів від ями, в напрямку руху сома від місця жирування. 
Наш кор.
P.S.  Традиційно 12 липня – День рибалки. Тож вітаємо всіх рибалок Волині з цим душевним святом, бажаємо відпочити результативно!

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%