Маршалек – на ровері

Маршалек – на ровері

У Люблінському воєводстві урочисто відкрили чергову ділянку дороги для велосипедистів. Вона стала частиною міжнародної траси «Східний велосипедний шлях Green Velo».
Як інформує офіційне представництво Люблінського воєводства РП, велодоріжка від Жвєжінца до Щебжечина завдовжки 10 км і є частиною загальнонаціонального проекту «Операційний розвиток Східної Польщі», в рамках якого в п’яти польських воєводствах за 55 млн злотих (майже 700 млн грн) збудують 359 км велосипедних шляхів. 
Щодо сусідньої Люблінщини, то велотраса проляже від кордону з Підляським воєводством (ґміна Константинув) через р. Західний Буг біля м. Гнойно і в напрямку до Тересполя, Влодави, Волі Угрускої, Холма, Красниставу, Жвєжінца, Щебжечина і Йозефува до кордону з Підпаркатським воєводством у районі ґміни Сусієц. 
Саме тому новий велошлях урочисто відкривали з участю маршалка Люблінського воєводства Славоміра Сосновскі, представниці Міністерства розвитку інфраструктури уряду РП Івони Вендель, заступника директора Люблінського відділення Польської агенції розвитку бізнесу Даріуша Шевчука і директора Служби автодоріг Люблінського воєводства Анджея Ґвозди.
А після перерізання червоних стрічечок маршалек Славомір Сосновскі разом із представником виконавчої влади воєводства Аркадіушем Братковським сіли на ровери й особисто перевірили якість виконання робіт. 
Наш кор.
На фото офіційного представництва Люблінського воєводства РП: маршалек Славомір Сосновскі під час веломандрівки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%