П’ять меморіалів

П’ять меморіалів

За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Берлінського офісу Американського єврейського комітету в рамках програми увіковічення пам’яті жертв масових розстрілів єврейського населення під час Другої світової війни «Захистимо пам’ять» у Західній Україні продовжують вшановувати жертв тоталітаризму. 
Як інформує «Історична правда», майже півтора мільйона євреїв знищив нацистський тоталітарний режим у 1941-1944 рр. в Україні. За час, що минув після закінчення Другої світової, в нашій країні багато зроблено для гідного пошанування жертв «коричневої чуми». Але пам’ять не вмирає, тому й реалізовуються все нові й нові проекти.
От і цими днями в Львівській ратуші за участі заступника Голови Верховної Ради України Оксани Сироїд, віце-президента німецького Бундестагу Ельгарда Бульман, Голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича, Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН в Україні Крістофа Вайля, Надзвичайного і Повноважного Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта, радника з прав людини Посольства США в Україні Брайана Кемпбелла, першого секретаря Посольства Ізраїлю в Україні Владислава Лернера та інших достойників представлено проект «Пам’ять не вмирає».
Як деталізував Володимир В’ятрович, на прохання Берлінського офісу Американського єврейського комітету у м. Рава-Руська на Львівщині, а також у с. Кисилин (Локачинський р-н), с. Прохід (Ратнівський р-н) та с. Бахів (Ковельський р-н) на Волині та в с. Острожець Млинівського р-ну Рівненщини вже відкрито 5 нових меморіальних комплексів.
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%