Не винуй коня, винуй дорогу…

Не винуй коня,  винуй дорогу…  Народний депутат України від Маневицького округу №23, керівник депутатської групи «Воля народу»  Ігор Єремеєв унаслідок нещасного випадку отримав черепно-мозкову травму й терміново був доставлений у столичну клініку, а потім – за кордон.

За інформацією, що заслуговує на увагу, нещасний випадок стався вранці 26 липня, коли Ігор Миронович, завзятий любитель верхової їзди на конях, виїхав у цуманські ліси, де активно відпочивав разом із постійними учасниками подібних прогулянок. Добре об’їжджений кінь потрапив копитом у кротовину, спіткнувся і впав разом із наїзником на землю. Ігор Миронович хоча і втримався в сідлі, але виявився під чорно-коричневим скакуном на ім’я Вінстон… Шолома, як зазвичай, на голові потерпілого цього разу не було…
Одразу після травмування Ігоря Мироновича госпіталізували в реанімаційне відділення Луцької міської клінічної лікарні, що підтвердила журналістам Радіо «ВВС» головний лікар цієї медустанови Лариса Духневич. Щоправда, шануючи святе правило лікарської таємниці та клятву Гіппократа, Лариса Петрівна не стала вдаватися до подробиць щодо травм пацієнта та стану його здоров’я. Ввечері в неділю, за наполяганням дружини та інших родичів, із допомогою вертольота санітарної авіації Ігоря Єремеєва терміново доставили до Києва. 
Станом на 27 липня лікарі продовжили комплекс обстежень постраждалого. А що в «Борисі» працюють справді кращі з кращих – свідчить не лише висока репутація цієї медустанови, але й основний критерій діяльності:
«Керівний принцип клініки «Борис» – надання виключного піклування про пацієнта 24 години на день 365 днів на рік. «Борис – завжди допомога», – цей декларативний принцип був у центрі уваги в 1993 р., коли клініка відкривалася, і він залишився нашою догмою, яку ми сповідуємо впродовж останніх 20 років».
Щоб захистити пацієнта від зайвої уваги, до мінімуму звужене коло осіб, які можуть із ним поспілкуватися чи надати допомогу. Йдеться лише про найближчу родину та одного з народних депутатів України, які постійно перебувають поряд із ним.
Портал «Волинське агентство розслідувань», який першим сповістив про нещасний випадок, із посиланням на неназваного помічника-консультанта Ігоря Єремеєва, деталізував: «Зараз лікарі кажуть, що критичний момент минув, буде жити. Організм впорався із загрозою».
Оскільки подія викликала значний резонанс, то з приводу стану самопочуття Ігоря Єремеєва висловився навіть міністр МВС України Арсен Аваков буквально напередодні свого візиту до Луцька:
«У нас є інформація, що не стосується МВС, а – народного депутата Єремеєва. Під час кінної прогулянки з ним трапилася ситуація, коли коня понесло. Відбулося драматичне падіння депутата, внаслідок якого він серйозно постраждав. Він перебуває в лікарні без свідомості, але ми сподіваємося та розраховуємо, що він одужає». 

Нещасний випадок привернув увагу до Ігоря Єремеєва багатьох впливових громадян України та рядових виборців. Бо хто б що не казав, але у вітчизняному політикумі цей виходець із Волині посідає доволі вагоме місце. В усякому випадку, зробивши ставку на прямі контакти з мешканцями кількох поліських районів нашого краю, він регулярно виграє вибори у своєму мажоритарному окрузі лише як самозванець. Із будь-якими партіями Ігор Миронович також уже давно припинив стосунки, пересвідчившись на долі Володимира Литвина та очолюваної ним Народної Партії в усій безперспективності розбудови структур волюнтаристського типу, коли вся система працює лише на інтереси лідера та його найближчого оточення. Навіть у період правління Віктора Януковича Ігор Єремеєв зумів дистанціюватися від екс-президента та його похмурого дітища у вигляді Партії регіонів, незважаючи на шалений тиск, так і не вступивши до складу її парламентської фракції та в лави волинських регіоналів.
Для Волині, звичайно, зовсім не головне, що він – співвласник паливно-промислової групи «Континіум», в активи якої входять Херсонський нафтопереробний завод та одна з найбільших в Україні мереж АЗС – «WOG». І навіть не та обставина, що уродженець с. Острожець Млинівського р-ну Рівненської обл. та житель с. Струмівка Луцького р-ну Волині – голова Спостережної ради ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень». Бо, окрім активної бізнес-діяльності та участі в законотворчих процесах, Ігор Єремеєв через фонд «Волинська родина» розгортав в області широкомасштабні гуманітарні проекти, зокрема – допомогу учасникам АТО та членам їхніх родин.
…Рисак Вінстон, який невдало спіткнувся та завдав травм Ігореві Єремеєву, вкотре довів: винуватити в подібних нещасних випадках не можна ні коня, ні наїзника (разом вони вже 12 років). А щодо дороги… В долі Ігоря Мироновича вона приготувала нове випробування та черговий крутий віраж.
Роман УСТИМЧУК.

Лікуватимуть за кордоном
Доки лікарі здійснюють комплекс необхідних заходів для якнайшвидшого одужання пацієнта, його колеги з депутатської групи «Воля народу» оптимістично ставляться до подальшого розвитку подій. 
«Я не вважаю, що Ігор надовго вийшов із ладу. Не треба спекулювати на таких речах, це – здоров’я людини», – каже промисловець Анатолій Гіршфельд.
«Скажу чесно: про політику ніхто зараз не думає, здоров’я колеги і тим більше друга – важливіше. Але не приховуватиму, що Ігор Єремеєв є центром групи і в професійному, і в людському сенсі», – зауважив народний депутат Сергій Лабазюк.
А нардеп Ігор Молоток упевнений, що група існуватиме в будь-якому разі, а управлінські та представницькі функції може виконувати перший чи другий заступник: «Щодо фінансової підтримки – я не знаю, що говорять, але у групі всі самодостатні люди».
Уже згадуваний Сергій Лабазюк торкнувся й самопочуття Ігоря Мироновича:
«Через важкий забій мозку стався крововилив, і в потерпілого різко зріс внутрішньочерепний тиск – медики здійснюють необхідну терапію, щоб знизити його. Лікарі проводять паралелі зі станом Міхаеля Шумахера, який травмувався, катаючись на гірських лижах. У вівторок уранці прилетів лікар з-за кордону. У другій половині дня вирішуватимуть питання транспортування до Європи – все залежатиме від стабільності його стану».
Зрештою, ввечері 28 липня Ігоря Єремеєва транспортували в одну із закордонних клінік. З досвіду аналогічних випадків можна припустити, що це може бути або Швейцарія, або Німеччина. Але в будь-якому випадку найгірший період уже позаду. Ігор Єремеєв неодмінно повернеться до активної роботи. 
Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%