Більше поваги!

Більше поваги!

Після завершення роботи депутатського корпусу й закриття сесії голова Волинської обласної ради Володимир Войтович скликав прес-конференцію, аби дати оцінку праці представницького органу влади краю та повідомити власну позицію щодо окремих моментів. Отож, на думку Володимира Івановича, 19-та сесія видалася конструктивною, однак проходила у дещо неспокійному руслі. Мовляв, це свідчення, що серед депутатів байдужих до подій у залі не було.

Хтось проявив активність, а хтось узявся зводити особисті рахунки з колегами. Але – то позиція самих обранців, а не голови представницького органу влади краю.
– Коли завершили роботу, то до мене підходили депутати й казали: часто-густо в сесійній залі відбувається зведення особистих рахунків, – наголосив Володимир Войтович. – Але це ж – не нормально. От майнові питання швидко розглянули. То – приклад, як потрібно ставитися до роботи. Необхідно більше довіряти колегам, котрі працюють у комісіях і врешті пропонують конкретне рішення. А то дискутують до безкінечності. Уявіть собі, що припиню ці суперечки. Що тоді? Одразу б узялися блокувати трибуну. 
Однак у голови облради є варіант виходу із ситуації. На його думку, слід чітко визначити часові межі обговорення проектів рішення. Поки відповідні служби розробляють модель, котра би не йшла у розріз із чинним українським законодавством. Хоча й сам автор ідеї до кінця не впевнений, що вона дійсно працюватиме. 
– Щодо підтримки селян, то дискусії були абсолютно безпідставними, –  підкреслив Володимир Іванович. – Кількість людей, котрих вдалося охопити різноманітними програмами підтримки, свідчить, що загалом ідемо правильним шляхом. Варто усвідомлювати: більше проблем, аніж у селі, ніде немає. Тому цілком логічно, що кошти спрямовуються туди. Чи законно вони використані? Як на мене, вистачає контролюючих органів, котрі здатні це перевірити. Те, що ми розглядали трохи більше сорока питань упродовж двох днів, – неправильно. Як наслідок – у залі зароджується атмосфера спротиву до дій окремих депутатів. Більше поваги має бути до виборців і колег!
Розповідаючи про депутатські запити, голова облради дав кілька порад обранцям. Більшість запитів депутатський корпус підтримав, одначе були й такі, котрі відхилили.
– Запити формують на основі звернень людей, – зауважив Володимир Войтович. – Тому має бути реакція. Пропоную депутатам оформляти їх у формі запитань. У такому разі структурні підрозділи облдержадміністрації змушені будуть надавати відповідь обранцеві, а останній – людям.
Насамкінець Володимир Іванович підкреслив: злагоджена позиція щодо політичних питань – демонстрація конструктивізму в роботі головного представницького органу влади краю. 
Світлана ГОЛОВАЧУК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%