Жахливий календар

Жахливий календар

Підписавши дворічний контракт, Віталій Кварцяний як повноцінний наставник уже готує «Волинь» до нового сезону.

На превеликий жаль, неявка криворізького «Кривбасу» на заключний поєдинок минулого турніру в Луцьк хоча й подарувала нашій команді три залікових пункти, проте позбавила журналістів та уболівальників можливості поспілкуватися з Віталієм Кварцяний на предмет підсумків доволі драматичного сезону, що вже став історією. Залишається тільки шкодувати, що величезний об’єм роботи не дозволяє Віталію Володимировичу у широкому колі поспілкуватися на тему перспектив «Волині» в новому чемпіонаті. 
Добре, що в клубі є прес-служба на чолі з Юрієм Конкевичем, тому саме завдяки їй і з’явилася хоча б якась інформація про реальний стан справ. 
Головна новина – Віталій Кварцяний підписав дворічний контракт! І вже 7 червня труба зіграла сигнал «Збір». Це означає, що до 24 червня «Волинь» тренуватиметься в Криму на сучасній та комфортній базі параолімпійської збірної України. Потім – виїзд у Словенію (до речі, на Балканах Віталій Кварцяний продемонстрував знаходити потрібних футболістів буквально цілими десятками!).
Серед тих, хто має шанс захищати кольори нашого клубу в новому сезоні, Віталій Кварцяний називає Шандрука, Сімініна, Леандро, Карковського, Карасюка, Шикова. Розраховує на молоду генерацію, представники якої шліфували свою майстерність у дублюючому складі: Никитюка, Задерецького, Коблюка, Кримнюка, Петрука та Щедрого. Через закінчення терміну дії контрактів довелося попрощатися з досвідченими Ізворану та Стевічем. Не влаштовує тренерський штаб і рівень гри запрошеного в Луцьк штабом Анатолія Дем’яненка африканського легіонера з грузинським громадянством Овонікоко. А от бразилець Лопес підписав угоду з болгарським «Левськи», підтвердивши, що більше не хоче грати за будь-який український клуб. Правда, Віталій Кварцяний запевняє: можливі судові баталії, адже у півзахисника є діючий контракт із луцьким клубом, тому хитрі болгарські агенти можуть не поспішати рахувати прибутки від чергової навколофутбольної маніпуляції.
«Стан справ із кадрами у нас нестандартний, адже усе вирішується буквально на очах і змінюється також, – пояснює Віталій Кварцяний. – Так, у клубі непроста ситуація. Є футболісти-патріоти в клубі, а є гравці, які були тут виключно на заробітках. Вони за «Волинь» не переймаються. Футболіст, хоч як би це дивно звучало в нашому сучасному житті, проте має бути патріотом свого клубу!».
Стосовно нових офіційних матчів, то, делегуючи на жеребкування начальника команди Віктора Шелигіна, керівництво клубу сподівалося, що й цього разу присутність Віктора Сергійовича принесе лучанам сприятливий календар. Але вже зараз Віталій Кварцяний називає розклад матчів «жахливим».
«Гіршого – годі придумати. Навіть можу припустити, що хтось добряче попрацював над ним… Бо деякі команди з року в рік дістають певні календарні преференції…»
Хай би там що, але лучани розпочали підготовку до нового чемпіонату. Значить, буде багато свіжих і цікавих новин.
Роман УСТИМЧУК.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: Віталій Кварцяний утретє біля керма «Волині».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%