Влада веде країну до краху

Влада веде країну до краху «Ми бачимо політику влади, яка фактично веде до знищення країни. Тому ми не союзники, а опоненти такої політики», – наголошує Олег Ляшко, звертаючись до своїх виборців.
Поява справжньої національної опозиції в українському парламенті  сьогодні понад усе лякає діючу владу.
Після того, як фракція Радикальної партії Олега Ляшка заявила про свій вихід із коаліції  у Верховній раді України і такий крок пояснила небажанням брати участь у злочинній змові проти українського народу, на неї посипалися гори бруду. Мовляв, ось ті, хто заважає Петрові Порошенку боротися із олігархами в цій країні. І про це заявив сам гарант Конституції під час інтерв’ю  трьом українським телеканалам. Але він дивним чином  «забув», що й сам – олігарх.
Сьогодні країні як ніколи потрібна справжня, дієва опозиція, переконаний народний депутат України Олег Ляшко. Не кремлівська «компанія» із тих, хто ще вчора вірно служив Віктору Януковичу, а та, котра стояла б на проукраїнських позиціях і на стороні народу, а не «грошових мішків».  
Бо насправді країна – на межі зубожіння. Вдумайтеся: такого безробіття, як нині у нас не було з часів здобуття Україною незалежності! Нещодавно цю інформацію підтвердили у Держкомстаті. Зокрема, безробіття серед молоді сягає 25-ти відсотків. А за словами міністра соціальної політики Петра Розенка, до кінця цього року можна очікувати ще більшої катастрофи. Прогнозують, що рівень безробіття зросте ще на 11 відсотків. Чи можливо за таких умов говорити про розвиток національної економіки?
«Радикальна партія перейшла в опозицію до влади, щоб разом із народом зупинити катастрофу, до якої Порошенко веде Україну», – стверджує лідер партії Олег Ляшко.
Найбільшою помилкою українців після Революції гідності є те, що вони довірили управління державою олігархам, для яких головне – бізнес і гроші, а не інтереси країни, вважає Олег Ляшко. За цю помилку суспільство вже платить надто дорогою ціною.
Лідер фракції Радикальної партії ставив свій підпис під коаліційною угодою не заради посад чи квот (а, до речі, всі представники партії  пішли з посад у владних структурах з переходом фракції в опозицію), а задля принципів коаліції, які стверджували про об’єднання задля європейського  і демократичного майбутнього цієї країни, про рівність та служіння інтересам держави та її людей. Натомість нині інтересами держави торгують у парламенті – мов на ринку, а люди – бідніші бідного.
Сьогодні Радикальна партія Олега Ляшка вимагає радикального перегляду і зміни помилкової економічної політики уряду, що базується на хибній ідеології «затягування пасків» та зменшення споживання, веде до поглиблення кризи і тотального збідніння населення: «Ми наполягаємо на необхідності державної політики стимулювання національного виробництва, внутрішнього споживання, експортної експансії, створення робочих місць, підвищення зарплат, пенсій і соціальних стандартів», – наголошує Олег Ляшко.
Але Україні – бути, переконаний він. Бути! Як би не хотілося зворотнього Путіну і тим, хто на догоду йому її нині «розпродає» у парламенті.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%