Служити істині

Служити істині

«Істина – це Бог. А Бог – це Любов», – наголосив у зверненні до журналістів митрополит Луцький та Волинський УПЦ КП Михаїл. А тому журналістська праця, за словами владики, – споріднена з місією священнослужителів: нести у світ Любов і, звичайно, Правду.
 
На адресу «Волинської газети» 6 червня із нагоди Дня журналіста надійшло десятки вітань. Серед них – щирі зичення від керівника облосередку НСЖУ Михайла Савчака, Луцького міського голови Миколи Романюка, колективу «Волинської обласної друкарні», відділу періодичних видань Волинської дирекції «Укрпошти», Волинського обласного центру зайнятості, управління зв’язків із громадськістю УМВСУ у Волинській області, УДАІ в області, колективу облуправління лісового та мисливського господарства, управлінь надзвичайних ситуації облдержадміністрації та ДСНС в області, керівництва Волинської торгово-промислової палати та багатьох інших читачів і шанувальників «Волинської газети». За гарні слова, високу оцінку нашої праці та щирі зичення усім-усім – уклінно дякуємо!
Ми ж традиційно розпочали цей робочий день молитвою у стінах Луцького Свято-Троїцького собору УПЦ Київського патріархату, де владика Михаїл разом із іншим духовенством відправили подячний молебень та пом’янули померлих. Окрім цього, в подарунок кожному із присутніх журналістів прес-служба єпархії презентувала книгу «Молитва вигнанця» – видання, в якому зібрані вірші тридцяти поетів, що творили й молилися у надзвичайно тяжких умовах, в ув’язненні, в атмосфері фізичної, а часто й духовної ізоляції: Василя Стуса, Євгена Маланюка, Олени Теліги, Галі Мазуренко, Ігоря Калинця та ін.
Офіційні урочистості до Дня журналіста відбувалися теж традиційно у стінах Палацу культури м. Луцька. Ця зустріч, у першу чергу, була гарною нагодою зустріти колег з інших редакцій, привітати один одного, поспілкуватися. Слова вітань для працівників мас-медіа зі сцени адресували заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк, перший заступник голови облради Юрій Лобач та Луцький міський голова Микола Романюк, які й вручили нагороди та відзнаки як редакційним колективам, так і окремим журналістам. Серед них – і редактор відділу «Волинської газети» Світлана Головачук, яка отримала диплом конкурсу «Професіонал» у номінації «Краща подача резонансного матеріалу» та Почесну грамоту Луцької міської ради. А творчі дарунки презентували медівникам волинські митці: співачка Галина Конах, юний цимбаліст Іванко Гнатів, народний артист України Василь Чепелюк. 
6 червня 2013-го стало знаменною датою у журналістському життєписі головного редактора Іваничівської районної газети «Колос» Валентини Петрощук. Цього дня Валентина Петрівна указом Президента України Віктора Януковича нагороджена званням «Заслужений журналіст України». З чим ми щиро вітаємо колегу! 
Варто сказати, що порівняно з минулим роком цьогорічні урочисті заходи до Дня журналіста були скромнішими. Без вітань та премій від кандидатів у нардепи та їхніх фондів, без участі делегацій від різних установ та відомств… Але від того святкового настрою у героїв дійства не поменшало. Хоча, думається, у 2014-2015 рр. охочих привітати журналістів і засвідчити їм у такий спосіб свою повагу виявиться значно більше…
Наш кор.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%