Іспит на демократію

Іспит на демократію

Луцька міська організація партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 22 вересня провела збори, де озвучили список кандидатів у депутати міської ради та кандидата на посаду міського голови. 
Очільник осередку Євгеній Ткачук недаремно назвав ці вибори «іспитом на демократію». Адже Україна нині переживає найскладніший період своєї Незалежності. У державі триває неоголошена війна з Росією, на фронті гинуть наші воїни, а в країні відбувається переоцінка цінностей. Євгеній Євгенович наголосив: Україна обрала європейський шлях розвитку, а це означає, що відповідальність за майбутнє держави – на кожному з нас. І всі мають це зрозуміти. 
Не стала несподіванкою пропозиція про висунення кандидатом на посаду Луцького міського голови нинішнього мера Миколи Романюка. Його кандидатуру партійці «Солідарності» підтримали одноголосно.
Микола Романюк узяв слово, аби озвучити, які справи планує завершити, а що, за умови обрання його головою, розпочати з нуля. Він одразу зазначив: переконаний, що в країні успішно відбудеться реформа децентралізації, тому 2017-го знову, очевидно, будуть вибори. А протягом цього часу Микола Ярославович ставить собі і команді чимало завдань. Це, наприклад, добудова першої черги необхідної у місті школи №27, дитячого садочка на вул. Декабристів та розширення ДНЗ №20.  У планах також – відкриття нової амбулаторії на вул. Наливайка, розширення таких закладів на вул. Бенделіані та Стрілецькій, модернізація – у мікрорайоні Вересневий. У переліку завдань на близьке майбутнє – відкриття сучасного приймального відділення у Луцькій міській клінічній лікарні та центру для дітей із особливими потребами за адресою Бенделіані, 7. Низку важливих програм уже напрацьовано в туристичній та спортивній сферах, залучатимуть кошти Євросоюзу, акцент –  на енергозбереження. Все це буде чітко відображено у Стратегії розвитку міста на подальші два роки. Але жодна з цих справ не лишиться осторонь загальної роботи, пообіцяв міський голова і подякував колегам за високу довіру.
Євгеній Ткачук зачитав список кандидатів від луцької «Солідарності» у міську раду. Серед них – чимало відомих у Луцьку людей, котрі працюють у різних галузях. Це і учасники АТО та Революції гідності, громадські діячі, успішні бізнесмени, приватні підприємці – волонтери, освітяни, представники бюджетних організацій та чинні депутати міської ради. 
Євгеній Євгенович також розповів, що «Блок Петра Порошенка «Солідарність» об’єднав навколо себе політичних партнерів з УДАРу, «Народний фронт», громадських активістів та бійців АТО.
Голова БПП «Солідарність» на Волині Роман Романюк відзначив, що такий спільний список громадських діячів, посадовців, бійців АТО та експертів свідчить про вміння консолідувати зусилля та зберігати єдність на місцевому рівні заради єдності та порядку в країні.
– Ми йдемо на місцеві вибори, щоб на основі єдності формувати відповідальну команду і сильну вертикаль, аби разом примножувати блага у місті. Щоб Луцьк був не просто успішним містом, а одним із європейських флагманів Західної України, – наголосив голова Луцької міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Євгеній Ткачук.
Світлана ГАВРИЛЮК.
На фото: колективне фото на згадку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%