Як лучани поляків підкорювали

Як лучани  поляків підкорювали


27 вересня Луцьк представив туристичний потенціал та частував традиційною волинською кухнею на фестивалі “Смаки міста-2015” у м. Замость (Республіка Польща).

Про це повідомили в управлінні туризму та промоції Луцької міської ради.

   Луцька делегація у складі начальника управління туризму та промоції міста Наталії Бунди, начальника відділу розвитку туризму Катерини Теліпської, начальника відділу у справах сім’ї та молоді Олексія Веремійчика, голови Братства бджолярів Землі Волинської «Ройовий стан» Володимира Дмитрука, голови громадської спілки «Рукотвори Волині» Валерія Ленартовича знайомили усіх охочих із туристичними можливостями нашого міста.

   Луцький стенд користувався неабиякою популярністю. Гості фестивалю цікавилися визначними місцями нашого міста, а також розпитували про події та заходи, на які можна приїхати із сім’єю на вихідні.

   А ще наш стенд не оминали, бо тут частували справжнім унікальним волинським медовим кулішем, українськими варениками й князівським диво-медом. А на згадку про наше місто відвідувачі фестивалю могли придбати автентичні волинські сувеніри.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (64) - 87.7%
Пізно (2) - 2.7%
Яка різниця? (2) - 2.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.5%