Волиньгазівцям «закручують вентилі»

Волиньгазівцям «закручують вентилі» Працівників перевели на 4-денний робочий тиждень через брак грошей.
Масова несплата споживачів за спожитий газ призвела до кризи  підприємства «Волиньгаз». Акціонерне товариству нарікає на необґрунтовані тарифи за газотранспортні послуги (які мали б бути вищими) і … карає рублем своїх людей.
У прес-службі ПАТ «Волиньгаз» повідомили: через спустошений фонд оплати праці єдина газотранспортна компанія Волинської області змушена скоротити робочий тиждень з початком опалювального сезону.
«Чотириденка для усіх служб, крім аварійно-диспетчерської, розпочинається з 1 жовтня. На такий вимушений крок довелося піти через важкий фінансовий стан підприємства. ПАТ «Волиньгаз» вже протягом трьох місяців отримує лише 1,5% грошових надходжень, які сплачують споживачі за газ, що не покриває жодних витрат підприємства. За таких умов підготовка опалювального сезону відбувалася за рахунок ентузіазму і відповідальності самих працівників. Несправедливий алгоритм розподілу коштів – не єдиний негативний чинник. ПАТ «Волиньгаз» уже кілька років поспіль надає газотранспортні послуги при економічно необґрунтованому тарифі, який покриває витрати лише на 65%. З підняттям ціни на газ для населення, що відбулась весною, ситуація не змінилась, а тільки стали масовими неплатежі і область заходить в опалювальний сезон з боргом понад 150 мільйонів гривень. Все це відбувається на фоні скорочення споживання газу (до 35%), а отже, скорочення тарифної виручки, яка є основним джерелом прибутку підприємства», – йдеться у прес-релізі, розповсюдженому у ЗМІ 29 вересня.  
«Ми вимушено скорочуємо робочий тиждень, аби не скорочувати персонал», –каже з цього приводу голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя.
24 вересня відбулася профспілкова конференція працівників газорозподільних підприємств, де прийняли  звернення до Президента, уряду, профільного міністерства, НКРЕКП «з проханням невідкладно прийняти рішення по встановленню економічно-обгрунтованих тарифів на розподіл природного газу, захистити заробітну плату працівників та інтереси споживачів природного газу, розробити програму розвитку та модернізації газових мереж на наступні 5 років».
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%