Місцеві вибори: пустопорожні обіцянки і київські піар-технології!

Місцеві вибори: пустопорожні обіцянки і київські піар-технології!

Виборча кампанія основних політичних сил не має жодного змісту, ставка на майбутніх місцевих виборах робиться на загальнонаціональні гасла і технології підкупу.


Це констатують у Комітеті виборців, розповів генеральний директор КВУ Олексій Кошель на прес-конференції у вівторок у Києві. Агенція «Інтерфакс-Україна» з цього приводу деталізує:
«На превеликий жаль, у своїй виборчій кампанії суб'єкти виборчого процесу не пропонують стратегій і програм, механізмів вирішення місцевих проблем, а акцентують увагу або на загальнонаціональних гаслах, які не належать до компетенції місцевої влади, або на беззмістовних нейтральних гаслах».
Так, за його словами, ВО «Батьківщина» у виборчій кампанії робить акцент на зниження комунальних тарифів, партія «Солідарність» («Блок Петра Порошенка») – на проведенні реформ, об'єднання «УКРОП» – на створення контрактної армії, ВО «Свобода» та «Опозиційний блок» – на питаннях встановлення миру на Донбасі.
«На жаль, на цих виборах наявність виборчої програми кандидата є радше винятком, ніж правилом. Суб'єкти виборчого процесу йдуть на вибори без програм, без пропозицій, механізмів рішень, і це є свідченням того, що вибори 2015 року залишаються беззмістовними», – констатував Кошель.
Водночас активно використовується технологія підкупу, наголосив експерт.
«Вперше на цих виборах ми побачили надзвичайно масштабну і активну технологію відкритого підкупу, коли політичні партії і кандидати не приховують, що від їхнього імені роздаються продуктові набори і реалізуються технології «добрих справ», – зазначив він.
Зокрема, це стосується надання різних пільг, товарів, подарунків, послуг, внутрішнього туризму та навіть безкоштовного перегляду вистав.І так діють фактично всі учасники місцевих виборів...
Наш кор.
На фото Андрія ДУБЧАКА (Радіо "Свобода"): Олексій Кошель.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%