«Вітрила пригод»

«Вітрила пригод»

26 вересня у Луцьку стартує IV туристичний аматорський фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів "Вітрила пригод". Організатори присвятили його Дню туризму, Дню кіно, а проходитиме він під гаслом «Україна єдина». Фестиваль триватиме два дні. В суботу об 11.00 у Палаці культури відкриється фотовиставка. Світлини допоможуть глядачам перенестися на вершини далеких гір, помилуватися прекрасними пейзажами природи, побачити портрети туристів та динаміку їх подорожей.

Цікавою обіцяє стати зустрічі з мандрівним тандемом «Мандросвіт», який започаткували лучанки – Олена Сідімянцева та Юля Камінська. Ці мандрівниці об’їхали автостопом 10 європейських країн, побували також на африканському континенті – у Марокко.

Цікавою гостею буде Тетяна Козирєва з Москви. Стиль Тетяни – подорожувати автостопом. Так вона й до Луцька добирається – вже в дорозі. Тетяна Козирєва – автор багатьох книг, основою яких стали подорожі автостопом, поїздки «зайцем»… А ще про водний туризм, альпінізм, спелеологію та інші цікаві речі вона особисто розповість на зустрічі з із глядачами IV туристичного фестивалю "Вітрила пригод", яка відбудеться 26 вересня 2015року об 11.00 в Палаці культури. Того ж дня о 13. 00 для любителів аматорського кіно будуть демонструватися кращі туристичні фільми, надіслані на фестиваль із різних регіонів України та Санк-Петербурга.

На учасників та гостей міста також чекає захоплююча екскурсія вулицями Старого міста та Луцьким замком.

О 17. 00 відбудеться зустріч з волинськими майстрами кіно-фото мистецтва Віталієм Герасимлюком, Сергієм Хижуком, Андрієм Повзун, Павлом Луцакою.

0 18.00 вас чекає оригінальний концерт виконавців авторської пісні та співаної поезії різних жанрів в залі Палацу культури.

27 вересня о 9.00 на сцені при вході в парк Лесі Українки – заняття по оздоровчих системах проведуть Андрій та Олена Горошки майстри Рейки, вчителі йоги та інших практик, аналітики систем пізнання людини, мандрівники, які побували в США, Тайланді, Індії, Казахстані та європейських країнах. Для практичних занять з собою потрібно мати килимки та зручний одяг.

Того ж недільного дня о 12.00 в клубі «Diamond» по проспекту Волі, 31 (вхід з вул. Коперніка) практичне заняття за методиками «Білояр» та інших цікавих технік самопізнання заняття проведе психолог, арт-терапевт, засновниця школи жіночності «Ладаниця» Мар’яна Бенц з м. Львова. Вона відвідала Хорватію, Францію, Словаччину Туреччину, Угорщину, нещодавно повернулася з двотижневої подорожі із Грузії. Отож беремо килимки та зручний одяг.

о 13.30 в парку Лесі Українки відбудеться нагородження переможців конкурсів та  гала-концерт виконавців авторської пісні.

Руслана Мельник.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (68) - 86.1%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%