«Книга-інтрига»

«Книга-інтрига»

До Всеукраїнського дня бібліотек обласна бібліотека для юнацтва спільно з ТМ «Дмитрук» проводить акцію «Книга-інтрига»: читачі можуть принести до бібліотеки не менше двох цікавих книг з власної бібліотеки та отримати книгу популярного сучасного українського автора. Юнацька бібліотека є одним із значимих осередків культурного життя Луцька. Працівники бібліотеки не лише обслуговують читачів у бібліотеці, а й проводять цікаві заходи, якими заохочують до читання,   ініціюють і беруть активну участь у благодійних акціях. Цьогорічним заходом, покликаним зацікавити лучан сучасною українською літературою, є акція «Книга-інтрига». Вона полягає в можливості обміняти кілька прочитаних книг з власної бібліотеки на нову книгу. Назву акція отримала через цікаву особливість. Всі книги, які бібліотека мінятиме на прочитані книги читачів, будуть загорнуті в однаковий непрозорий папір. Розгорнути і дізнатися, що то за книга, можна буде лише після того, як бібліотекарі оформлять до книжкового фонду книги з бібліотеки читача. Відтак до останнього моменту людина не знатиме, яку книгу отримає.

Неодмінною умовою обміну є гарний, непотріпаний  вигляд прочитаної книги. Адже клеєна, потерта книга, хай навіть і цікава, не прослужить довго читачам бібліотеки.

«Спочатку ми планували просто оформити подаровані нам книги до фонду, – розповідає Алла Сизонтівна Єфремова, директор бібліотеки. – Але спільно з командою компанії «Дмитрук», яка подарувала нам літературу, ми вирішили провести цікаву акцію, яка одночасно популяризуватиме українських авторів, допоможе наповнити бібліотечні фонди, і при цьому матиме елемент приємної несподіванки для наших читачів. Саме такою є акція «Книга-інтрига».

Організатори акції запевняють, що на читачів чекають тільки приємні сюрпризи.


«Вся література, придбана для проведення акції, була внесена в перелік найбільш затребуваної у бібліотеці, – розповідає Олег Дмитрук, ініціатор акції. – Це книги сучасних українських письменників та поетів: Всеволода Нестайка, Ліни Костенко, Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), відомих волинських авторів Надії Гуменюк і Володимира Лиса та інших цікавих авторів. Тому бібліотекарі зі щемом в серці погодилися попрощатися з подарованими книгами і обіцяли віддавати їх в обмін лише на ту літературу, яка дійсно буде цікавою читачам бібліотеки та матиме охайний вигляд. Цілком підтримую таке рішення і вірю, що незабаром фонди бібліотеки поповняться не менш цікавою літературою, аніж книги-інтриги».

Акція із обміну книг з домашньої бібліотеки на нові книги стартує 5 жовтня і триватиме, поки остання книга-інтрига не знайде свого власника.

Ольга Сухина.

На фото: директор бібліотеки з квітами та представник ТМ "Дмитрук" бренд-менеджер Тарас Скорупський з "книгою-інтригою"; співробітники бібліотеки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (70) - 86.4%
Пізно (3) - 3.7%
Яка різниця? (2) - 2.5%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.2%
Мені байдуже (4) - 4.9%