Від нас квитки, вам – насолода

Від нас квитки, вам – насолода  Волинський драматичний театр разом із Ігорем Палицею та благодійним фондом «Новий Луцьк» запрошує на безкоштовні спектаклі.

Це було неперевершено! Дві години на одному подиху! Зірки волинського театру подарували глядачеві неймовірну насолоду. 
Давно вже волинський драматичний не бачив такого аншлагу. Зал на 800 місць був заповнений «по вінця». Діти, молодь, люди старшого віку – емоцій вистачило всім. Адже на сцені – «Сурогатна мати» за мотивами твору Володимира Винниченка «Закон».
Хоча сам твір написаний майже сто років тому, проте звучить до болю актуально. А мелодрама у постановці заслуженого діяча мистецтв Петра Ластівки вийшла далеко за межі сімейної, тонкосльозої, домогосподарконаціленої.
Бездоганна, сказати б – несамовито емоційна гра акторів змушувала повірити у глибоку трагедію жінки-коханки-матері, душу якої понівечив скальпель хірурга. Просила задуматися над роллю чоловіка-товариша-батька, чия відповідальність не вимірюється лише фінансами чи «статусним визнанням». 
Так, це направду було дійсно неперевершено. 
Але ще приємніше, що «Сурогатна мати» – то лише перший із п’яти спектаклів, які завдяки благодійному фонду «Новий Луцьк» та особисто Ігореві Палиці стали доступними для кожного поціновувача мистецтва.
Ігор Петрович, який минулої п’ятниці також мав можливість оцінити прекрасну гру волинських зірок сцени, зізнався:
– Я з приємністю згадую, як іще дитиною ходив із батьками на вистави волинського драматичного театру. Чимало творів класиків драматургії перечитав із нашої домашньої бібліотеки. На жаль, нинішня ситуація як із театром, так і з його глядачем вимагає кращого. Ще три роки тому фонд «Новий Луцьк» узявся підтримувати хороші ініціативи волинського театру. А сьогодні, у Міжнародний день бібліотек, трьомстам працівникам цієї сфери ми вирішили зробити хороший подарунок – запросити на виставу.
Користуючись нагодою, директор обласного драматичного театру Анатолій Глива теж подякував Ігореві Палиці за прекрасний подарунок і запросив лучан та гостей міста скористатися унікальною нагодою переглянути вистави, квитки на які завчасно оплатив благодійний фонд «Новий Луцьк»:
– Я вже багато років працюю у волинському драматичному, але ще ніколи театру не щастило на таких щедрих і дійсно не байдужих до проблем культури меценатів. Приміром, три роки тому 150 тисяч гривень було спрямовано на оновлення костюмів та придбання інших, необхідних для театру речей. Виникають якісь «поточні» проблеми – у жодному нашому проханні фонд «Новий Луцьк» не відмовив. І робиться це не під вибори (як багато хто закидає), а з реального бажання допомогти.
Сам Ігор Петрович на такі слова зауважив: хтось любить Україну тільки з екранів телевізора, а хтось – щодня проводить системну роботу для розквіту цієї України, допомагаючи навчати, лікувати, дбати про культурне здоров’я нації.
– Сьогодні, на жаль, склалася така ситуація, що чимало людей не мають достатнього фінансового ресурсу, аби долучатися до культурно-мистецького життя. Ми вирішили здолати таку перепону і будь-хто з волинян, звернувшись чи до фонду, чи в касу театру, може отримати можливість безкоштовного перегляду вистав, – наголосив Ігор Палиця. – Окрім сьогоднішньої – «Сурогатна мати», це будуть «Три ідеальних подружжя», «Ханума», «Неймовірні пригоди в готелі класу «LUX» та «Дуже проста історія» Передавайте цю хорошу новину: всіх чекаємо і всіх запрошуємо. Приємного перегляду.
Оксана БУБЕНЩИКОВА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%