«Наш край»: формула перемоги

«Наш край»:  формула перемоги

25 вересня 2015 р. Волинська обласна організація партії «Наш край» представила громадськості команду, що поведе цю політичну силу до обласної ради. Варто зауважити: в списку, насамперед, досвідчені керівники, люди, котрі мають повагу на теренах Волині.
Питання про висунення кандидатів у депутати Волинської обласної ради було найважливішим у порядку денному партійної конференції. 
Перший номер у списку до головного представницького органу влади Волині депутат облради Святослав Кравчук (керівник із великим досвідом роботи в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади) слушно зауважив: 
«Сьогодні у цій залі зібралися ті, хто віддає перевагу реальним справам, а не словам. Якими б красивими та правильними ці слова не були!».
«Наш край» об’єднав людей справді різного віку, різних професій та з різним досвідом. Але всі вони, наголошували під час конференції, налаштовані на активну роботу, яка дасть можливість покращити життя громаді Волині.
Мабуть, тому недоброзичливці скерували на конференцію дрібнесеньку групу крикунів, які одразу після Гімну Україну криками та лайкою намагалися зашкодити роботі конференції, тим самим з-під маски «волонтерів» показавши своє чорне та кон’юнктурне нутро.
«Сьогодні ведеться багато розмов про причетність нашої політичної сили до Партії регіонів, часто можна почути від представників демократичних сил, що це є проект Адміністрації Президента, – зазначив Святослав Кравчук. – Якщо говорити про причетність до Партії регіонів, то, напевне, важко поєднати з цією політичною силою Геннадія Кожевнікова чи Олега Максимовича, які ще в 1989 році організовували мітинги за проголошення самостійності України, знімали пам’ятники Леніну в Луцьку та ініціювали цей процес по всій Волині. Мер Луцька Антон Кривицький перший разом із демократичними силами 1991-го підняв Державний прапор над міською радою. Представник Народного Руху Іван Корсак у 1990 році випускав газету «Народна трибуна», що була рупором демократичних сил. Багато з тих демократів, які сьогодні вважають себе патріотами, в ті часи навіть боялися подумки говорити про те, що робили ці люди. Серед нас і ті, хто через багато літ пішов захищати нашу Незалежність. Це учасник АТО Андрій Мудрик. Є люди, які лікували наших афганців і нині лікують бійців. Це – головний лікар військового госпіталю Олександр Хоменко. Є ті, хто створює робочі місця, очолює підприємства, якими гордиться вся Україна. Це, для прикладу, Олег Борбелюк, Роман Микитюк, Олександр Гоцка. Представники бюджетної сфери, які незалежно від політичної кон’юнктури навчають та лікують дітей – Оксана Лещинська та Оксана Мартинюк. Кожен із них на своєму місці робить усе, щоб людям жилося краще». 

Щодо того, на яких справах планує зосередитися команда партії «Наш край» у волинському парламенті та кожен кандидат зокрема, то партійці заявили: не збираються ратувати за контрактну армію, зменшувати ціну на газ чи «зберігати країну». Це – поза межами повноважень місцевих рад і жодного стосунку до місцевих виборів не має. Натомість будуть працювати над впровадженням енергоощадних технологій, здійсненням належної реабілітації воїнів АТО на Волині, домагатимуться використання бюджету і максимального його наповнення, відновлення роботи аптечних закладів у селах через працівників ФАПів, контролюватимуть будівництво доріг у сільській місцевості тощо. 
Досвід старшого покоління, помножений на енергію молодих – це головний секрет успіху, який забезпечить кандидатам від партії «Наш край» успішну роботу на користь волинської громади. І тоді лозунг «Слава Україні!» нарешті наповниться реальним змістом.
Світлана МУСІЙЧУК. 
На фото автора: Святослав Кравчук підписує декларацію про чесні вибори; під час роботи конференції.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%