Ігор Палиця: УКРОП виграє та обере сильного голову!

Ігор Палиця: УКРОП виграє  та обере сильного голову!

Те, про що раніше здогадувалися лише експерти та аналітики, стало реальністю: голова наглядової ради Благодійного фонду «Новий Луцьк», недавній народний депутат України від Луцького округу №22 та екс-голова Одеської облдержадміністрації Ігор Палиця очолив виборчі списки кандидатів від «Українського об’єднання патріотів» (УКРОП) до обласної та Луцької міської рад. 
Тим самим Ігор Петрович не тільки вкотре довів, що в найважливіші моменти суспільного життя не звик ховатися за чужими спинами, але й продемонстрував залізну волю до перемоги та намір кардинально оновити діючу владу.
В облмуздрамтеатрі вже давно не було так багато молодих та енергійних людей. А 26 вересня їх зібрала насправді дуже важлива подія для всієї Волині! Оскільки партія УКРОП на місцевих виборах іде згуртованою командою молодих, але вже досвідчених людей, які конкретними справами продемонстрували свій патріотизм, то серед кандидатів переважно ті, хто творитиме майбутнє України, Волині та Луцька щоденними і цілком реальними справами, молодь, яка, за образним висловом Ігоря Палиці, «не має в голові СССР».
Чому першим номером у списках до обласної та Луцької міської рад іде Ігор Палиця, він особисто пояснив, виступаючи зі сцени.
«Для мене це означає велику особисту відповідальність перед волинянами за тих, хто пішов зі мною в одній команді. У разі перемоги УКРОПу до обласної та міської рад я оберу роботу в обласній раді, але нестиму відповідальність і за місто Луцьк. Але й наша команда також повинна розуміти, що відповідальність буде колективною: ми повинні дотримуватися обіцянок! Я, якщо щось обіцяю, – роблю це. І коли в нашій команді хтось помилиться, і не зможе самостійно виправити помилку, то ми це самі публічно зробимо, але цієї людини вже не буде в нашій команді. Тому несу особисту відповідальність за кожного, хто стане депутатом. А відповідальність – це тримати своє слово і не червоніти за те, що робиш!» – наголосив Ігор Палиця. 
Саме тому в запропонованих списках дуже мало тих громадян, які вже працювали в радах різних рівнів. Ігор Палиця та його однодумці переконані: «стара гвардія» хоча й має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, та щонайменше 75% нинішніх депутатів розкрадали землю та майно, набивали кишені вкраденими у людей грошима, перебігали з партії в партію в пошуках особистої вигоди та політичного комфорту. 
Щодо підсумків майбутніх виборів, то Ігор Палиця не сумнівається: УКРОП переможе. Мало того, лідер очікує, що його депутати зможуть сформувати у відповідних радах таку більшість, яка дозволить ні з ким іншим ні про що домовлятися. Зокрема й у справі обрання майбутнього керівника найвищого представницького органу нашого краю: «Ми оберемо сильного голову обласної ради!».

Щодо подальшої спів-праці з іншими політичними силами, то Ігор Палиця доволі скептично ставиться до «великих парламентських партій», які вже довели країну та народ до повного зубожіння. Розраховувати треба, перш за все, на власні сили, на тих професіоналів, які вже показали здатність працювати на користь волинської громади.
В цьому сенсі кандидат на посаду Луцького міського голови Олександр Товстенюк деталізував: семеро із включених до виборчих списків  – працівниці Офісів розвитку кварталу: «Вони – фахівці своєї справи. Вони готувалися до роботи в Офісах розвитку кварталу як професіонали, знають, як допомогти людям оформити допомоги, субсидії, пенсії, приватизувати квартиру, як боротися з самовільними забудовами, на що сьогодні не звертає уваги влада. Це –грамотні юридично і економічно фахівці. Це не родичі і не близькі друзі – то люди, які пройшли жорсткий відбір на посаду в Офісах розвитку кварталу. Я особисто провів співбесіду з кожним претендентом, і тепер працюють кращі з кращих. Сподіваюся, ці люди стануть депутатами, і їхні знання, досвід та ініціатива будуть використані на інших рівнях, а успішні результати роботи Офісу розвитку кварталів поширяться і на інші громади».
«У нас є унікальний шанс успішно реалізувати пілотний проект, разом із УКРОПом перемогти на виборах і почати будувати Європу не десь далеко, а тут, на Волині. Вийде у нас – вийде у всієї Волині. Ми повинні пояснити людям, що прагнемо зробити, і переконати їх, що ми це зробимо. І ніяких грошей, ніяких підкупів, ніякої гречки!» – акцентував Ігор Палиця. 
На цьому наголосив і керівник обласної організації УКРОПу, депутат облради В’ячеслав Рубльов: «Ми сьогодні – одна команда! У нас у всіх – спільна мета: процвітання волинського краю і країни загалом. Ми готові працювати на Волині заради волинян. Ми вже працюємо заради області та наших людей і будемо працювати ще активніше!».
У цьому запевнив присутніх і ще один висуванець «Українського об’єднання патріотів» – кандидат на посаду Луцького міського голови, голова правління Благодійного фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк, зауваживши, що вся система управління Луцьком прогнила наскрізь і показала повну неефективність, а тому її треба змінити. В раду прийдуть не лише нові депутати: відбудеться кадрове оновлення структурних підрозділів виконавчого комітету, та всіх «під одну гребінку» не рівнятимуть – кваліфіковані та дієздатні працівники, яких немало, зможуть і надалі виконувати свої службові обов’язки. 
Відверте та зацікавлене спілкування Ігоря Палиці, В’ячеслава Рубльова і Олександра Товстенюка продовжилося і на зустрічі з журналістами, де було акцентовано на головних завдання УКРОПу на виборах та деталізовано багато важливих питань. 
«Ми переможемо, бо іншого варіанта порятунку країни та людей просто не існує! На всіх рівнях накопичилося дуже багато проблем, які ускладнилися після окупації Криму та війни на Донбасі. Я переконаний, що суто військовими методами, щодня втрачаючи життя наших хлопців, відновити територіальну цілісність держави не вийде. І які нам потрібні посередники, щоб помирити власний народ, крім нас самих? Але сьогодні вся влада, як ніколи, узурпована. Навіть під виглядом децентралізації та збільшення повноважень місцевих рад ховається спроба ще більше посилити повноваження  Президента. Тому, голосуючи за УКРОП, волиняни допоможуть реально оновити владу та повернути її на демократичний шлях розвитку. І хоча працювати нелегко, хоча відчуваємо величезний тиск на нашу політичну силу і на наших кандидатів, найсильніші – тут, із нами, в одній команді. І тому ми переможемо!» – наголосив Ігор Палиця.
Сергій ШРАМЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%