Навічно в строю

Навічно в строю

Пам’ятний знак у Національній академії СБУ співробітникам спецслужби, які віддали життя у боротьбі за єдність і територіальну цілісність нашої держави, 13 жовтня ц. р. відкрив до Дня захисника України Голова Служби безпеки Василь Грицак.
«Тут, в альма-матер багатьох наших офіцерів, ми відкриваємо пам’ятник усім співробітникам Служби безпеки, які загинули, захищаючи українську землю, нашу незалежність і суверенітет. Наймолодшому з них – прапорщику Маркові Шпаку, на час загибелі виповнилося лише 24 роки. А найстаршому – Олександрові Аніщенку, полковнику, Герою України, було 45», – зазначив Голова СБУ.
На пам’ятнику викарбувані імена 11 співробітників національної спецслужби, які мужньо протистояли терористичним угрупованням, щоб повернути мир і спокій у домівки українців. 

«Війна закінчиться тоді, коли ми повернемо Крим, коли ми повернемо повністю контроль над Донбасом та закриємо кордони, коли останній наш побратим повернеться з полону. Ми робитимемо все для цього. Наше головне завдання – не схибити, не звернути з цього шляху, перемогти у цій страшній війні», – наголосив очільник спецслужби. 
З нагоди Дня захисника України Василь Грицак також відкрив меморіальну дошку капітану СБУ Вікторові Мандзику, який загинув смертю хоробрих у Волновасі. 
Прес-центр СБУ.
На фото: Василь Грицак вшановує пам’ять полеглого у Волновасі капітана Віктора Мандзика.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%