Стажування в кращому санаторії

Стажування в кращому  санаторії

Обмін досвідом у галузі курортного оздоровлення на базі санаторію матері дитини «Пролісок» у рамках проекту «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму на польсько-українському прикордонні», IPBU.01.02.00-78-484/11.
У рамках реалізації заходу проекту Оптимізація транскордонного співробітництва у сфері санаторно-курортного лікування Партнером 1 (гміна Біща) та Партнером 2 (Грем’яченська сільська рада Ківерцівського р-ну) організовано та проведено стажування для працівників гміни Біща на базі санаторію матері і дитини «Пролісок». 
Перше стажування було проведено 19-21 травня 2014 р. Кількість учасників делегації – 4 працівники гміни Біща, партнера проекту з польської сторони.
Триденні програми стажування включали загальні оглядові екскурсії санаторієм та знайомство з історією його створення у перший день. Ознайомчу екскурсію санаторієм «Пролісок» було проведено заступником директора санаторію з медичної частини – Леонідом Оксенюком, який продемонстрував спортивний зал, кабінети масажу, магніто-, світло-, апі-, гірудотерапії, кабінет із сухою вуглекислою ванною та аромотерапії, діагностичних досліджень. 
Другий день стажування передбачав зустрічі з керівниками підрозділів санаторію «Пролісок». Кожен із керівників підрозділу розповів про специфіку своєї роботи, передові медичні практики, які застосовуються під час лікування відпочивальників. Особливу увагу було приділено питанням формування персоналу санаторію та критеріям, які необхідні для створення подібного роду оздоровчого комплексу. Учасники стажування не лише переймали досвід працівників санаторію у лікуванні відпочивальників, але й змогли відчути на собі їх дію. Працівники гміни Біща домовилися з керівництвом санаторію про можливість оздоровлення польських відпочивальників у с. Грем’яче на базі санаторію. Третій день передбачав обговорення питань розвитку туризму на території обох гмін, організований виїзд по розроблених екологічних маршрутах на території с. Грем’яче та підбиття підсумків стажування. Під час стажування учасників ознайомлено з методами ведення лікувальної справи. Обговорено управлінську та господарсько-побутову функцію ведення санаторної справи, форми організації дозвілля в санаторії та форми роботи інформаційно-туристичного центру в с. Грем’яче. 
Наш кор.
На фото: працівники санаторію та їхні гості з Польщі. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%