Українськими дорогами – до європейського Смолигова

Українськими дорогами –  до європейського Смолигова

Смолигів Луцького р-ну – село невелике, але на Волині знамените. Правда, так було не завжди. Бо все якось ми більше звикли, що квітнуть села, які поряд із Луцьком, а тут, виявляється, і у віддалених є всі шанси на розвиток.
25 жовтня села Смолигівської та сусідньої Хорохоринської сільських рад навіть вибір робитимуть не так, як усі. Бо в них уже – об’єднана громада. 
Та й у Смолигові – не така, як в усіх, сільська рада, ФАП, клуб, садочок, який запрацював цього літа. 
Щодо садочка. Варто згадати: цього року – це єдиний заклад дошкілля в області, який відкривали. У Смолигові теж на цю подію чекали довго: садочок реконструйовували зі старого приміщення колишнього колгоспу понад 20 літ. І долучалися до цієї роботи всім гуртом. 
Але «Казка» вдалася на славу. 
Вкотре по-доброму захотілося позаздрити мешканцям, коли благодійники з Німеччини передали повністю укомплектовані постільні набори – тепер дітки сплять на новеньких подушечках та матрациках. Тим більше, їхня якість – німецька, і цим усе сказано.
Смолигівський сільський голова Галина Прус розповідає, що така співпраця стала можливою завдяки Галині Новак (кандидат філологічних наук, доцент), котра працює у СНУ ім. Лесі Українки на кафедрі німецької філології. Вона давно підтримує дружні стосунки із цими людьми, тож якось і показала, чим живе село.
Мало того, каже Галина Дмитрівна, німецькі благодійники, побачивши їм, як у селі дбають про благоустрій, обіцяли й надалі допомагати, чим зможуть.
– Знаєте, мені, наприклад, дуже приємно. Бо ж коли наші німецькі друзі побачили, який у нас садочок, сільська рада, клуб, то не приховували свого захвату. А дитячий майданчик узагалі довго роздивлялися. Потім навіть жартували: мовляв, як так може бути –дороги такі погані, а заклади у селі – європейського рівня, – пригадує Галина Прус.
Світлана ДУМСЬКА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%