"Неколгоспні" ветеринари - в ціні

Зарплата, житло та автомобіль – ось бонуси від працевлаштування, якими тепер заохочують молодих ветеринарів керівники агроформувань. 

До професії ветеринара у більшості населення, чесно кажучи, дещо «колгоспне» ставлення. Хоча, насправді, сучасні молоді фахівці у галузі ветеринарії – це спеціалісти, на яких існує попит. Але й вимоги теж – відповідні: ветеринар має вміти працювати з найсучаснішою технікою, орієнтуватися у новітніх технологіях, добре знати іноземні мови, щоб мати змогу ознайомлюватися з інструкціями та рекомендаціями колег із інших країн. Саме таких людей, підкованих не за «колгоспними» стандартами, а за вимогами сучасних потреб галузі, готові брати на роботу керівники провідних сільгосппідприємств та структур, що пов’язані з продукцією тваринницького походження. 
Навесні у стінах облдержадміністрації відбувалася зустріч випускників Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. Гжицького з місцевими аграріями, де йшлося і про перспективи працевлаштування вчорашніх студентів. За інформацією департаменту агропромислової політики облдержадміністрації, двоє випускників цього вузу – Сергій Гордійчук і Тарас Тимощук – нині працюють на сільгосппідприємстві «Лище» (Луцький р-н), яким керує Святослав Карбовський. Молоді ветеринари задоволені і заробітною платою і можливістю трудитися за фахом. 
Як з’ясувалося, саме під час березневої наради подружжя Петришиних домовилися про працевлаштування з директором ТзОВ «Городище» (Луцький р-н) Анатолієм Никонюком. Молоді люди трудяться ветеринарами на підприємстві, де утримується 1793 голови ВРХ, 897 свиней та 38 коней. Керівник забезпечив ветеринарів… житлом та автомобілем. За словами Анатолія Никонюка, у ТзОВ «Городище» працює багато молоді, чимало майбутніх фахівців проходять практику. У планах керівника – реконструювати будинок і облаштувати в ньому ще три квартири для молодих спеціалістів. 
Олена ЛЕВЧУК. 
На фото: подружжя Петришиних – молоді ветеринари ТзОВ «Городище».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 86%
Пізно (27) - 3.8%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%