У Луцьку розпочалася ера цифрового телебачення

У Луцьку розпочалася ера цифрового телебачення

Цифрове телебачення – не далеке майбутнє. Воно вже є і в обласному центрі Волині. «Цифру» (так називають новинку у народі) із відмінною якістю зображення, пакетом додаткових послуг та, здавалося б, нереальними можливостями, запропонував лучанам загальнонаціональний український провайдер – компанія ВОЛЯ. 

– На ринку телекомунікацій ми працюємо вже більше 11 років, проте для Луцька наше ім’я ще досить нове, – розпочав презентацію директор із регіонального розвитку компанії ВОЛЯ Володимир Федорчук. 
Аби не бути голослівними, фахівці ВОЛІ переконували простими фактами: у компанії застосовують лише перевірені технології, котрими давно користуються у світі, не зупиняються на досягнутому, постійно розвиваються, аби відкрити перед споживачами послуги, які ще не так давно здавалися просто неймовірними. 
Сьогодні компанія ВОЛЯ обслуговує 1,9 млн абонентів у  29 містах України. 
Та все ж: що ж запропонували безпосередньо лучанам. Це – доступ до понад 130 телеканалів, каналів високої чіткості (HD) і додаткових зручних функцій послуги «Воля Smart HD». Послуга  доступна всім, у кого підключено інтернет-пакет будь-якого провайдера зі швидкістю від 5 Мбіт/с.
– І найважливіше: наші абоненти зможуть оцінити чудову якість картинки і звуку як у цифровому, так і в HD-стандарті, коли чіткість зображення створює ефект присутності. Окрім того, лучани отримали доступ до перегляду на екранах телевізорів більше 12 тисяч фільмів, передач і серіалів з онлайн-кінотеатру в будь-який час, а також відео з  Youtube,− додав директор Луцької філії компанії ВОЛЯ Юрій Сидорак. 
ВОЛЯ надає кабельне телебачення згідно із міжнародними стандартами. Якість послуг моніториться цілодобово.
– Ми впровадили єдиний центр моніторингу в столиці. Це дає можливість бачити якість передачі сигналу у кожному місті і швидко реагувати. Маємо також резервну станцію в Черкасах, яка, наприклад, допомогла нам без перешкод транслювати ТВ-канали під час періоду травневих злив – запевнила керівник відділу зв’язків із громадськістю компанії ВОЛЯ Анна Міхаелян.
Гарна якість та відмінне обслуговування – не єдина перевага. Тепер у лучан вдома буде кінозал «ВОЛЯ кіно HD» із відмінними фільмами у високій чіткості зображення. На багатьох каналах передбачено можливість вибору мови. Крім того, вже не буде потрібна паперова програма телепередач, адже ви її зможете читати на екрані телевізора за допомогою зручного і зрозумілого електронного програмного гіда. Також, за бажання, читатимете анонси телепередач, встановлюватимете обмеження для перегляду каналів дітьми за допомогою функції «батьківський контроль», формуватимете власні списки улюблених каналів.
Та і це ще не все! Як запевнили під час презентації, до кінця 2013-го абоненти «ВОЛЯ Smart HD» зможуть зробити повторний старт або перервати на паузу (!) телепередачі (функція catchup). Тобто якщо ви не встигли подивитися цікаву програму в прямому ефірі або пропустили улюблений серіал, згодом запросто зможете переглянути його у будь-який час, легко прокрутивши назад або навіть перенісши телекартинку на екран свого мобільного.
Спрощеною є і процедура підключення до послуги «ВОЛЯ Smart HD». Абонентам пропонують на вибір три пакети: «Стартовий» (більше 90 каналів) за 81,90 грн/міс., «Оптимальний» (більше 120 каналів) − 118,90 грн/міс., «Оптимальний HD» (понад 130 каналів) − 139,90 грн/міс. Але зараз можна підключитися за спеціальними умовами й отримати знижку 50% на півроку. У вартість пакетів входить користування приставкою «ВОЛЯ Smart HD» зі зручним меню, яке відкриває доступ до всіх інтерактивних сервісів.
Підписатися на послугу можна, залишивши заявку на сайті компанії www.lutsk.volia.com , звернувшись до кол-центру за телефонами (0332) 78-78-08, або у центрі обслуговування абонентів по пр-т Волі, 66. 
Тож, підсумували фахівці цифрового ТБ, вибір залишається за споживачами. Але той факт, що у світі сучасних технологій не дуже хочеться залишатися позаду, таки примушує задуматися. Крім того, розуміючи боязнь перед новим, компанія робить чимало акційних пропозицій. Зокрема споживачі якісної «цифри» сплачуватимуть до кінця цього року стільки ж, як і користувачі аналогового ТБ – 40 грн/міс.!
Світлана ДУМСЬКА.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (614) - 85.9%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%