Нема кандидатів

Нема кандидатів У селах Четвертня та Криничне Маневицького р-нів вибори 25 жовтня не відбулися з однієї простої причини: не знайшлося жодної людини, яка захотіла би взяти на себе хрест місцевого самоврядування!
Люди дали промовисту оцінку владі в країні, бо продемонстрували: бути владою в таких умовах і з такою зарплатою простий люд не хоче. А ще й тоді, коли в країні війна, а голова мусить носити з хати в хату повістки і слухати людські прокльони.
«А причина знаєте – одна-єдина: Бог високо, Президент далеко, а сільський голова… в усьому винен», – пояснює ситуацію у рідному селі донедавна діючий Четвертнянський сільський голова Степанія Підвальна. Вона не раз була героїнею публікацій «Волинської газети», бо працювала справно, та й Четвертня славиться трудовими здобутками. Тут живе багато гарних господарів. Село – велике, у далекому минулому – ціле містечко.
Ледве-ледве в Четвертні знайшли кандидатів у депутати. Лише двоє людей самі принесли заяви, що хочуть бути обранцями. Решту 12 голові довелося фактично просити. Але хоч як кого не просили стати сільським головою – тут охочих не знайшлося. Тому за голову не голосували. Комісія призначила повторні вибори на 27 грудня.
Поки претендентів – нуль. Із державною службою ніхто справи не хоче мати, тим паче, коли зарплата за відсутності досвіду – менша 2 тис. грн.
Як би це дивно не звучало, але молоді люди охочіше вибирають роботу на «Кромберзі». Кажуть: «Завезуть-привезуть – і чистими до 4-х тисяч можеш мати». Або ж у Польщі.
Словом, дожилися.
Олена ЛІВІЦЬКА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (595) - 86.2%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%