На HALLOWEEN – до Івано-Франківська

На HALLOWEEN –  до Івано-Франківська Старовинне кельтське свято набирає все більшої популярності в Україні, стаючи щороку масовішим та драйвовішим. Один із найкращих хелловінів відбувся в Івано-Франківську, адже там тривав реінкарнований фестиваль «Рок-Вибух». 

Варто зазначити, що ціна квитків виявилася доступною (на 1 день – 100 грн, на 2 – 150 грн у фан-зоні та 200 грн у VIP-зоні зі столиками та м’якими диванчиками). 
Перший фестивальний день відкрив івано-франківський експериментально-прогресивний колектив «MAUТ». Те, що грають ці хлопці, неабияк розвиває українську музичну культуру. Далі виступали колективи «KROUZNOUZ» та «Folksy Junky», які продовжували запалювати публіку, використовуючи нові ідеї звучання. Бажаними були гості зі Львова – гурт «Оратанія», які своїм позитивним панком викликали шалені емоції. Після них вийшов на сцену гурт «Мольфа», який усе більше набирає популярності не лише в західному регіоні, а й по всій Україні. Музиканти налаштували публіку на романтичний лад, багато хто підспівував, а інші просто насолоджувалися. 
Контрастом до них були панк-рокери із гурту «Тостер», які запалювали зал драйвовою музикою та правдивими текстами. А далі було дуже гаряче, адже на сцену вийшов гурт «Карна», надзвичайно очікуваний відвідувачами. Граючи гуцул-метал, вони неабияк завели публіку. Справжньою феєрією було те, що останню пісню заспівали двоє вокалістів гурту (колишній – Олексій Ярош та теперішній – Олексій Шманьов). Здавалося б, що сил уже не залишилося, але попереду ще був виступ хедлайнерів першого дня – гурту «SKINHATE». Вони запалили зал своїм безкомпромісним олдскул-хардкором. Цей легендарний гурт вичавив усі соки із публіки, але всі залишилися задоволені, хоч і втомлені. 
Другий день розпочався із сумної новини: гурт «Kompas» не зміг приїхати. Але це відразу забулося, бо на сцену вийшов енергійний «Farinhate» із Рівного. Своїм запалом хлопці поділилися із залом і передали мікрофони музикантам із гурту «Impera». Якщо хтось думає, що лише істинні любителі металу можуть кайфувати під їхню музику, то вони дуже помиляються, адже весь зал, незалежно від статі та віку, відривалися на повну під час їхнього виступу. 
Здавалося б, що далі треба відпочити, але як можна сидіти, коли на сцені «Пан Пупец»?! Ці франківські хлопці, які грають панк-фанк-рок, не можуть не змусити вас танцювати. Далі були ті, кого багато хто чекав, – гурт «Ніагара». Тендітна та мила вокалістка голосом, харизмою та енергетикою заставила усіх у залі стрибати та підспівувати. Трохи заспокоїли глядачів хлопці з «Мерви», які чарували виступом, а голос вокаліста знаходив відгук у кожній душі. 
Настав час закінчувати фестиваль. Це випало робити хедлайнерам другого фестивального дня – легендарним «Jinger». То було дійсно голосно. Вони показали, що таке справді важка музика, та дивували присутніх сильним жіночим екстремальним вокалом.
Цікаво те, що протягом фестивалю зберігалася тематика Хелловіну. Було надзвичайно багато різноманітних неординарних костюмів та гриму. Ще більше святкової атмосфери додавали вирізані гарбузи, які світилися, та чудове оформлення залу. 
Тетяна ЗОЛОТОВЕРХОВА, 
третьокурсниця Луцького педагогічного коледжу.

  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%