Хто голова, а хто – шия?

Хто голова, а хто – шия? Вибори місцевої влади відбулися більше місяця тому. Попри це, не у всіх районних радах нові депутати обрали керівництво.
Так, станом на 25 листопада не відбулася перша сесія райради у Володимир-Волинському, Горохівському, Локачинському та Ківерцівському р-нах.
У кількох райрадах депутати фактично переобрали голів. Тож до виконання своїх обов’язків приступили ті, хто головував упродовж кількох скликань. На Турійщині це – Ольга Черен. На Рожищенщині – Андрій Музика. На Любешівщині – Петро Нагорний. На Камінь-Каширщині – Віктор Сус. На Любомльщині – Микола Сушик. Власне, більшість із цих керівників упевнено можна назвати важковаговиками районного самоврядування.
Щодо того, якого «кольору» перші представницькі посаду у районах Волині, то тут ситуація – цікава. Наразі у 3 райрадах головами обрали кандидатів від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП». Так,  Луцькою райрадою керуватиме Валентин Приходько, Шацькою – Сергій Карпук, Ратнівською – Михайло Макарук. У всіх трьох випадках це – люди молодого віку.
«Свобода» наразі «здобула» дві керівні посади: головою Іваничівської райради став колишній голова райдержадміністрації Андрій Бадзюнь, а Любомльської – Микола Сушик.
Кандидатів від «БПП «Солідарність» обрали у 5-ти районах. Це Віктор Сус (Камінь-Каширська районна рада), Юрій Кудацький (Старовижівська), Анатолій Мельник (Маневицька), Андрій Броїло (Ковельська), Петро Нагорний (Любешівська).
«Батьківщина» має «своїх» голів у Рожищенському р-ні (Андрій Музика), Турійської (Ольга Черен).
Олена ЛІВІЦЬКА.
На фото: поки єдина жінка у когорті керівників районних органів місцевого самоврядування Ольга Черен.  

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%