«Волинь» - «Карпати» сивочоле дербі

«Волинь» - «Карпати» сивочоле дербі Свято футболу завітало до Луцька, 12 листопада місцевий стадіон «Авангард» був відкритим для всіх і кожного. Насичену програму спортивного дня на головній арені області завершував матч ветеранів «Волині» та «Карпат».
Попри достатньо ранній початок гри як для буднього дня 16-00, все ж декілька сотень шанувальників футболу зібрались на трибунах стадіону. Традиційно господарі не залишились без підтримки, нехай і не досить чисельної як зазвичай, однак 17-й сектор як завжди був активним і сьогодні, та підтримував своїх легенд.
А їх вистачало у складі обох команд, приємно було знову побачити класиків західноукраїнського футбольного цеху за улюбленою справою. Хоч на полі були далеко не юні футболісти і відповідної постійної динаміки ми не побачили, та й не очікували побачити, будьмо відверті, то емоцій не бракувало. Дуже тепло ветерани вітали один одного і до і після гри, але на футбольному полі дружба відходить на другий план і всі віддаються грі.
Першими розмочили рахунок господарі, м’яч на рахунку кращого бомбардира в історії «Волині» Володимира Дикого. До перерви волиняни встигли подвоїти власну перевагу, після флангового рейду відзначився Василь Кохановський.
В другій половині матчу команди обмінялись одинадцятиметровими, однак львів’яни на відміну від господарів своїм шансом скористались. Та не довго горював Володимир Гащин, який не переграв голкіпера «Карпат» з позначки, невдовзі йому вдалось відзначитись із гри. Під завісу матчу гості скоротили відставання до мінімуму, але на більше не вистачило ані сил, ані часу. Фінальний свисток зафіксував бойову перемогу «Волині» у цьому галицько-волинському дербі.
Волинь Луцьк – Карпати Львів – 3:2
Волинь: Сергій Чабан, Василь Кохановський, Олег Федюков, Ярослав Комзюк, Віталій Кварцяний (к), Віктор Кульбачинський, Віктор Мацюк, Володимир Гапон, Володимир Дикий, Альберт Шахов, Сергій Бурковський.
На заміну виходили: Андрій Петров, Володимир Лукашук, Іван Польний, Володимир Фігель, Володимир Гащин, Володимир Мозолюк, Геннадій Шухман, Анатолій Поліщук, Сергій Богунов, Олексій Хвесик, Сергій Хвесик, Руслан Нікітін, Віктор Попко, Володимир Антонюк, Тарас Кабанов.
Тренери: Володимир Байсарович, Адальберт Мікоян.
«Карпати»: Богдан Стронцицький, Микола Лапко, Тарас Павліш, Михайло Гурка,Любомир Вовчук, Володимир Різник, Олександр Чижевський, Сергій Танасюк, Михайло Луцишин, Андрій Покладок , Василь Леськів.                                                          
На заміну виходили: Геннадій Ліхачов, Євген Михайлів,Юрій Мокрицький.        
Олександр Новак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (503) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%