УКРОП: результати перемоги на Волині

УКРОП: результати  перемоги на Волині

Політична партія «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» на Волині представлена у всіх рівнях рад. Зокрема, у Волинській обласній раді працюватиме 17 депутатів від «УКРОПу», 30 – у радах міст обласного значення (Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському та Нововолинську), 79 – у районних радах, 20 – у радах міст районного значення (Горохівська, Берестечківська, Камінь-Каширська, Ківерцівська, Любомльська та Рожищенська ради).
За кількісними показниками найбільша фракція «укропівців» буде створена у Луцькій міській раді. Тут громада довірила представляти свої інтереси 15-ти депутатам від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП».
По 9 народних обранців від УКРОПу також працюватиме у Любешівській та Ратнівських районних радах,  по 7 – у Володимир-Волинській, Камінь-Каширській, Ківерцівській, Іваничівській, по 5 – у Горохівській, Ковельській, Любомльській, Старовижівській, Турійській та Шацькій, по 4 – у Локачинській, Маневицькій, Рожищенській райрадах.
Головами Шацької, Луцької та Ратнівської районної ради обрали «укропівців». Відповідно керівниками у цих районах стали Карпук Сергій, Валентин Приходько та Михайло Макарук.
У Камінь-Каширському районі п’ятьма сільськими радами керуватимуть представники УКРОПу: у Раків-Ліс – Володимир Ніщик,  Піщаному – Ростилав Смаль, Грудках – Іван Іщик, Гута-Боровенська – Наталія Копець, Воєгощі – Наталія Ковальчук. «Укропівця» Андрія Міщука також обрано головою Турської сільської ради Ратнівського району, а головою Луківської селищної ради, що у Турійському районі, став Анатолій Климук.
Загалом, політична партія «Українське Об’єднання Патріотів  – УКРОП» на Волині отримала переконливу перемогу на виборах депутатів до обласної ради. За УКРОП свої голоси віддали 21,91 відсоток виборців. А це – перший результат не лише в області, а й по Україні. В облраді працюватиме 17 «укропівців» (загальна кількість обранців – 64).
Головою Волинської обласної ради також обрали члена політради УКРОПу, засновника фонду «Новий Луцьк» Ігоря Палицю.
«Мені приємно, що мені та нашій політичній силі повірили виборці та депутати, – говорить Ігор Палиця (на фото). – З того моменту, як ми тримали посвідчення, має припинити існувати політика. Якщо тут буде політика, ми не зможемо дати того, що від нас чекають виборці. Я працюватиму не над політичним рейтингом чи політичними заявами для особистого рейтингу. Працюватиму так, щоб не червоніти за те, що обіцяв. Бо  завжди звик дотримуватися обіцянок і тримати слово. Незалежно від фракцій, я хочу, щоб ми разом почали працювати над комісіями, щоб ми стали одним цілим і сперечалися тільки над економічними темами».
За словами голови Волинської обласної регіональної партійної організації політичної партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» В’ячеслава Рубльова, наразі УКРОП активно працює над розвитком партії.
«УКРОП створює фракції у всіх міських, районних та обласній радах Волині, – каже В’ячеслав Рубльов. – Найбільша наша увага, звичайно ж, буде приділятися роботі з головами фракцій. Для нас дуже важливо, аби ці люди розуміли суть поставлених перед ними завдань, як депутатів, могли правильно організувати роботу задля вирішення проблемних питань громади.  Ми плануємо побудувати систему роботи УКРОПу так, аби кожен виборець міг без проблем комунікувати зі своїм депутатом. Звичайно, виникає безліч питань. Передусім, у тому аспекті, що, приміром, в облраді, УКРОП має 17 депутатів, а з них 12 – пройшли від Луцька. Тому ми вирішили за кожним районом закріпити куратора з обласних депутатів-«укропівців». Переконаний, що така схема роботи принесе тільки конструктивні результати».
Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (306) - 85.7%
Пізно (13) - 3.6%
Яка різниця? (8) - 2.2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (16) - 4.5%
Мені байдуже (13) - 3.6%