Без політики і без кордонів

Без політики і без кордонів

У Луцьку відбувся ювілейний – 15 – міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bezz», який укотре поєднав музикантів різних країн та всіх поціновувачів мистецтва. Мистецтва без кордонів і без політики.
Перший день фестивалю підкорив оригінальністю: на сцені грали музиканти шести країн, зокрема одночасно виступали вірменин, турок, грек. Другий джазовий день вразив поєднанням двох музичних світів – Сходу та Заходу, адже розпочався індійсько-польськими мотивами від колективу «SAAGARA». Як музика, так і інструменти були доволі своєрідними. Серед них – екзотичні, такі, як тавіл, гатам, коннакол, морсінґ тощо. До творення джазового настрою долучилися й актори театру «ГаРМиДеР» – Алла Доманська та Анастасія Горобець. Тому кожну пісню потрібно було не просто слухати, а й уважно спостерігати за тим, що відбувалося на сцені.
Відчути справжній джаз допоміг також і гурт «Vehemence Quartet» із Польщі. Заряджали атмосферу в залі емоційні барабанщик Шимон Мадей і контрабасист Алан Викпиш. Любителі джазу продовжували насолоджуватися прекрасною живою музикою і третього дня фестивалю: організатори «Jazz Bezz» подбали про ще один сюрприз. Колектив «Angela Gaber» із Польщі теж вразив публіку своїм виступом. 
Під час фестивалю також тривав збір коштів для допомоги пораненим в АТО.
Наш кор.
Фото із сайта Луцького джаз-клубу. 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (507) - 88.3%
Пізно (18) - 3.1%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (18) - 3.1%