«Цукровар» із кулаками…

«Цукровар» із кулаками…

За скривдженого Арсенія Петровича в парламенті заступився давній друг!

Про ефектну спробу відірвати главу Кабміну від парламентської трибуни, здійснену народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олегом Барною (його вже виключили з фракції), знає весь світ. Залишається лише додати, що, приховавши за розкішним букетом справжні наміри, тернопільський євромайданівець та учасник АТО (добровільно служив мінометником у 128-й бригаді) намагався буквально винести Арсенія Петровича від трибуни в зал. Однією рукою він узяв чинного главу Кабміну за торс, а другою – поміж ногами… Спантеличений несподіваним розвитком подій, які миттєво розгорнулися після виступу Прем’єр-міністра, сам «потерпілий» не чинив фізичного опору, однією рукою вхопившись за трибуну, а другою – за подарований букет.
І доки президія парламенту в особі Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та його заступників Андрія Парубія та Оксани Сироїд спантеличено спостерігала за нечуваним нахабством, за кілька секунд на захист глави уряду кинулася низка його однопартійців із «Народного фронту». Одним із перших устиг уродженець Івано-Франківська, 42-річний Андрій Іванчук, якого вважають давнім другом Арсенія Яценюка ще з часів спільного перебування в партії «Батьківщина»… Згодом до побиття (один варіант) та захисту (другий) долучилася більша частина сесійного залу… Внаслідок нападу Олег Барна зазнав тілесних ушкоджень, що ще більше ускладнило стан здоров’я інваліда 3-ї групи, який 18 лютого 2014 р. під час сутичок із силовиками був поранений у голову та плече. 
Але особливий інтерес у волинян викликає зовсім інша обставина. Андрій Іванчук, фахівець у галузі права та керівник багатьох комерційних та банківських структур, має прямий стосунок до нашої Волині: у 2003-2004 рр. Андрій Володимирович був головою правління ВАТ «Володимирцукор»… Підприємство, до речі, і тоді, і зараз успішним не назвеш.
Роман УСТИМЧУК.
На фото «Радіо Свобода»: народний депутат, учасник Євромайдану та доброволець АТО Олег Барна намагається винести Арсенія Яценюка в залі після чого на нього накинулася група депутатів-народнофронтівців.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (268) - 85.9%
Пізно (11) - 3.5%
Яка різниця? (8) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (13) - 4.2%
Мені байдуже (11) - 3.5%