До учнів Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат завітав Святий Миколай
До Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей, які потребують розумового та фізичного розвитку, завітав Святий Миколай. Цим навчальним закладом опікується Управління Служби безпеки України. На сьогодні там навчається та виховується понад сотня дітей з різних районів Волинської області.
Як і годиться, Чудотворець прийшов не з порожніми руками. Солодкі подарунки дітям привезли працівники Управління СБУ у Волинській області, а представник Благодійного фонду «Волинь-2014» Ігор Лещенко передав школярам одяг, який благодійники отримали від українсько-данської волонтерської спілки «Збережи Україну».
Для бібліотеки навчального закладу Ігор Лещенко передав 10 примірників книги «Волинський пантеон: Схід-2014».
Однак, найціннішим подарунком для усіх дітей Заболоттівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат буде мир в Україні та добудований спортивний зал. Про це вони просили у своїх листах до Святого Миколая.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
У Kalush Orchestra пропонують провести Євробачення 2023 у Луцьку Похорон Леоніда Кравчука Україна перемогла у Євробаченні-2022 Волинь втратила ще одного Героя Чекісти намагалися завербувати неповнолітніх лучан Спіть, хлопці, спіть… На війні загинув сільський староста з Волині Колківська громада прощатиметься із загиблим воїном Луцька громада втратила ще одного Героя На блокпосту в Луцьку затримали водія “під шафе”- Опитування
- Результати