Футболіста роздратували російські триколори!

Футболіста роздратували російські триколори!

В’ячеслав Шарпар, один із ключових півзахисників луцької «Волині», початок нинішнього сезону зустрів у Молдові. точніше, в м. Тирасполь, який виконує функції столиці самопроголошеної т. зв. Придністровської Народної Республіки (аналог наших «ЛНР-ДНР»). Проте невдовзі футболіст повернувся додому. І розповів журналістам порталу «Про футбол» основну причину: його «дістали» тамтешні «сєпари»!


«Запропонували поїхати, там стабільне фінансування, а у Луцьку на той момент не були впевнені, що погасять борги. Контракт закінчився, я й поїхав… Спочатку не думав, що Тирасполь – частина невизнаної республіки. А потім почало відчуватися. Все у російських прапорах, це якось дратувало», – деталізував гравець, який в останньому турі перед зимовим міжсезонням забив переможний гол у ворота «Дніпра».

Нагадаємо, що В’ячеслав Шарпар уже втретє одягає футболку луцького клубу. В Тирасполі, після того,я к «Шериф» втратив шанси виступати на євро арені, надалі залишатися сенсу він не бачив. А родом 28-річний спортсмен із м. Зеленодольськ Дніпропетровської обл..

Наш кор.

На фото «Чемпіону»: В’ячеслав Шарпар в період виступів за «Шериф».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (168) - 88.4%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (7) - 3.7%
Мені байдуже (5) - 2.6%